Dezynfekcja miejsc śmierci w Toruniu

Firma Vector Toruń specjalizuje się w gruntownych usługach porządkowych. Posprzątamy dla Państwa domy i mieszkania, poddasza, strychy, garaże piwnice i wiele więcej.  Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju zatem również Toruń znajduje się na naszej liście.Sprzątanie po zgonie Toruń
Dzięki stosownym pozwoleniom oferujemy również sprzątanie po zgonie, morderstwie, śmiertelnym wypadku lub zgonie z przyczyn naturalnych. Nasze usługi kierujemy do prywatnych klientów, firm, biur, hoteli i spółdzielni mieszkaniowych. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, wiemy, bowiem jak trudne może być dla państwa czyszczenie po zmarłym. Długoletnia współpraca z komendami policji wyczuliła nas na zwracanie uwagi na najdrobniejsze szczegóły, dzięki temu zapewniamy pełen profesjonalizm. Po zakończonej pracy otrzymują Państwo od nas zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów, protokół, fakturę oraz bezterminową gwarancję na sprzątanie po zgonie. Staramy się zadowolić klientów, więc nasze usługi są w korzystnej dla obu stron cenie.

Sprzątanie po zwłokach w Toruniu

Rozumiemy jak traumatyczne jest dla państwa odnalezienie ciała zmarłego, szczególnie, gdy zwłoki znajdują się w stanie rozkładu. W takim przypadku dezynfekcja po śmierci jest niezwykle ważna, ponieważ chroni Państwa przed groźnymi chorobami. Ciało ulegające rozkładowi wydziela niebezpieczne dla zdrowia substancje. W związku z tym jedynie wykwalifikowanie technicy mogą podjąć się tego zadania. Ocenią skalę skażenia pomieszczenia i dobiorą odpowiednie metody czyszczenie po zmarłym. Najważniejsze jego składniki to neutralizacja szkodliwego działania fragmentów tkanek, płynów ustrojowych i krwi za pomocą specjalnych preparatów. Następnie usuwa się zanieczyszczenia z wykorzystaniem przystosowanych do tego maszyn. Jeżeli skażenie jest duże, mieszkanie opróżniane jest z umeblowania i innych sprzętów. Ważne jest też ozonowanie, które usuwa nieprzyjemny zapach. Możliwe jest również końcowe odkażanie klatki schodowej, korytarza i windy.

Konieczność wykonania sprzątania po zwłokach na terenie Torunia można nam zgłaszać pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasze linie są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.