Sprzątanie miejsc zgonu w Starachowicach

Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę, oznacza to, że szukacie kompleksowych usług porządkowych. Możemy śmiało stwierdzić, że nadszedł kres tych poszukiwań. W Vector Starachowie zajmujemy się sprzątaniem od lat. Oferujemy między innymi oferowaniem profesjonalnych usług porządkowych. Dbamy o wysoką jakość usług sprzątania po zmarłym.

Sprzątanie po zmarłych - Vector Starachowice
Na terenie Starachowic wykonujemy jeszcze jedną ważną u sługę a mianowicie sprzątanie miejsc śmierci. Obejmuje to pomieszczenia, w których doszło do samobójstwa, morderstwa, wypadku losowego oraz śmierci z przyczyn naturalnych. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych i innych instytucji. Posiadamy pozwolenia i doświadczenie pozwalające nam wykonywać czyszczenie miejsca zgonu. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod, dzięki temu nasze usługi są profesjonalne, objęte bezterminową gwarancją jak również odznaczają się korzystną ceną. Po zakończeniu dezynfekcji po osobie zmarłej pomieszczenia będą nadawały się do ponownego użytku, co potwierdzamy zaświadczeniem do sanepidu. Wystawiamy również dokumenty do celów administracyjnych, protokół, kartę odpadów i fakturę.

Czyszczenie po zwłokach na terenie Starachowic

W każdym miejscu, w Starachowicach również, może się zdarzyć, że zmarły zostanie odnaleziony w zaawansowanym stanie rozkładu. W Vector Starachowice potrafimy sobie radzić z takimi sytuacjami dzięki doświadczeniu zdobytemu we współpracy z policją i prokuraturą. Wykonamy sprzątanie po rozkładzie ciała stosując się do przepisów regulujących tą kwestię. Usługa, zależnie od stanu skażenia mieszkania, składa się z kilku etapów.

Dezynfekcja po osobie zmarłej – Vector Starachowice

  • Opróżnienie pomieszczenia z elementów wyposażenia
  • Odkażanie termiczne ścian i sufitu
  • Dezynfekcja po zwłokach preparatem neutralizującym fragmenty tkanek, płynu ustrojowe oraz krew
  • Usunięcie zanieczyszczeń specjalną maszyną
  • Ozonowanie mieszkania w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu i zlikwidowania alergenów i bakterii

Tak kompleksowe czyszczenie po zgonie jest wymagane, gdyż rozkładające się zwłoki są śmiertelnie niebezpieczne dla zdrowia.

Nasze telefonu są czynne dla Starachowic przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Wystarczy skontaktować się z nami pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48