Dezynfekcja po zgonach w Stalowej Woli to usługa wykonywana często, gdy do śmierci dojdzie w wyniku przestępstwa, wypadku lub targnięcia się na własne życie. Miejsce, w którym doszło do zgonu, jest wówczas w stanie, z którym nie poradzimy sobie bez pomocy profesjonalistów. Konieczne są specjalistyczne środki, należyte zabezpieczenia, a przede wszystkim nerwy ze stali. Są to sytuacje, w których należy skontaktować się z firmą Vector. Wykonujemy sprzątanie po zmarłych w Stalowej Woli, jak również całej Polsce.

Zadzwoń: +48 725 392 578

Jak wygląda sprzątanie po zgonie Stalowa Wola?

Ważne jest ocena sytuacji. Dobór metod sprzątania i wykorzystywanych środków zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób doszło do śmierci, oraz od tego, jak długo ciało znajdowało się w pomieszczeniu, zanim je odnaleziono. Inaczej będziemy też czyścić zwykły dom czy mieszkanie, a inaczej wykonamy sprzątanie mieszkań zaniedbanych.

sprzątanie po samobójstwie

Całość rozpoczynamy od opróżnienia pomieszczenia ze wszystkich mebli i śmieci, po czym przechodzimy do dezynfekcji po zmarłych w Stalowej Woli. Ma ona na celu unieszkodliwienie wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu płynów ustrojowych po zmarłej osobie, czy też pozostałych po nim tkanek, czy fragmentów ciała. Są one w dalszej kolejności usuwane za pomocą specjalistycznej maszyny i zbierane do odpowiednio przygotowanych pojemników. Kolejnym krokiem jest dezodoryzacja i ozonowanie z wykorzystaniem wysokiej jakości generatora przemysłowego DS-46-RHR. Ważnym etapem jest czyszczenie za pomocą zamgławiania z wykorzystaniem Airfog ULV  w metodzie kapsułkowej. Następnymi etapami są mikrodyfuzja oraz dezynfekcja z użyciem suchej mgły.

Jako jedyna firma na rynku oferujemy czyszczenie przedmiotów wartościowych z użyciem suchej mgły.

Dlaczego nie polecamy samodzielnej dezynfekcji po zmarłych? – Stalowa Wola

Nie tylko najtrudniejsze przypadki muszą być poważnym obciążeniem psychicznym. Także zgon, do jakiego doszło w sposób naturalny, pozostawia w nas trwały ślad. Porządkowanie rzeczy po bliskiej osobie świeżo po stracie jest konieczne, by pomieszczenie znów było czyste i bezpieczne w dalszym użytkowaniu, jednak samodzielne porządki nie zniszczą skutecznie unoszących się w powietrzu, wyjątkowo niebezpiecznych wirusów. Co więcej, unoszący się w powietrzu odór również może być nie do zniesienia. To wyjaśnią, dlaczego powinniśmy zgłaszać się do profesjonalnej firmy zawsze, niekoniecznie tylko w tych najbardziej drastycznych przypadkach. Zgłaszając się do firmy Vector, możesz liczyć na w pełni indywidualne podejście do Twojej sytuacji i pełne zrozumienie.

Gwarantujemy Ci pełne udokumentowanie naszej pracy, co ułatwi Ci załatwianie poszczególnych spraw związanych ze śmiercią bliskiej osoby. Aby Cię dodatkowo odciążyć, zachęcamy również do skorzystania z naszych usług pogrzebowych, a także remontowych, jeśli będą konieczne. Zajmujemy się także odbiorem odpadów i ich utylizacja.

KONTAKT – Vector – dezynfekcja po zmarłych – Stalowa Wola

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

Często zadawane pytania – czyszczenie po zgonach Stalowa Wola

Czy w firmie Vector Stalowa Wola mogę liczyć na pomoc związaną z organizacją pogrzebu?

Dbamy o kompleksowość naszych usług, dlatego też staramy się udzielać naszym klientom pomocy w możliwie najszerszym zakresie. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z zakładem pogrzebowym TAROM, którego zakres usług obejmuje m.in. zabezpieczenie zwłok do czasu pogrzebu, udzielenie pomocy w zakresie formalności związanych z pogrzebem, transport uczestników pogrzebów, a dodatkowo pomoc w sprowadzeniu zwłok z zagranicy. 

Z jakimi innymi firmami współpracuje Vector w zakresie świadczenia usług pogrzebowych?

Współpracujemy również z zakładem pogrzebowym OLIMP, świadczącym m.in. usługi kremacyjne, oraz z mieszczącym się w Łodzi zakładem KLEPSYDRA, w którym również można liczyć na usługi związane nie tylko z tradycyjnym pochówkiem, lecz również z kremacją.

Czy Vector oferuje wyłącznie sprzątanie domów i mieszkań po zmarłych?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że do zgonu może dojść w dowolnym miejscu, dlatego też oprócz sprzątania mieszkań po zmarłych w Stalowej Woli i porządkowania domów, świadczymy również usługi związane ze sprzątaniem miejsc skrajnie zaniedbanych. Dezynfekujemy elementy wspólne bloku, obejmujące m.in. klatki schodowe, windy i korytarze, a także sprzątamy placówki zdrowia i inne miejsca pożytku publicznego, w tym firmy, instytucje, placówki kulturalne i wiele innych.