Dezynfekcja miejsc śmierci w Skarżysku-Kamiennej

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Vector Skarżysko-Kamienna to usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Posprzątamy dla Państwa domy i mieszkania, ale także:

  • Komórki i piwnice
  • Poddasza i strych
  • Działki i altanki

Oferujemy usługę czyszczenia po zgonie, wszędzie tam gdzie są one potrzebne.

Sprzątanie po zmarłych - Vector Skarżysko-Kamienna
Spółdzielnie mieszkaniowe, biura, firmy i osoby prywatne ze Skarżyska-Kamiennej mogą skorzystać z jeszcze jednej naszej usługi. Jest nią sprzątanie po zmarłym z przyczyn naturalnych jak też na skutek samobójstwa, morderstwa czy innego wypadku losowego. Każda z podanych sytuacji jest dla Państwa niezwykle trudna, w pełni to rozumiemy i bierzemy na siebie ciężar czyszczenia po śmierci. Jesteśmy profesjonalistami, legitymujemy się wieloletnim doświadczeniem, z którego niejednokrotnie korzystały i nadal korzystają komendy policji z całego kraju. Posiadamy też oczywiście stosowne pozwolenia na prowadzenie działalności. W ciężkiej sytuacji utraty bliskiej osoby czy pracownika oferujemy czyszczenie po zgonie w korzystnej cenie. Objęte jest pełną gwarancją, wystawiamy dokumenty do celów administracyjnych, kartę odpadów, protokół oraz certyfikat i zaświadczenie do sanepidu.

Czyszczenie po osobie zmarłej – Vector Skarżysko-Kamienna

Nasza ekipa wykwalifikowanych techników podejmie się dezynfekcji miejsca zgonu nawet w przypadku, gdy ciało znajdowało się w zaawansowanym stanie rozkładu. Na podstawie stanu skażenia pomieszczenia dobierzemy odpowiednie etapy sprzątania. Usuniemy meble, które miały styczność ze zmarłym, zdemontujemy podłogi i inne elementy dekoracyjne. Wykonamy termiczną dezynfekcję miejsca śmierci. Jako, że rozkładające się ciało wydziela niebezpieczne dla zdrowia aminy, zagraża także wirusami, grzybami i patogenami usługi specjalistów są wymagane. Zneutralizujemy, więc fragmenty tkanek, płyny ustrojowe, krew i fekalia przy pomocy preparatów dezynfekujących. Następnie zbierzemy zanieczyszczenia przystosowanymi do tego maszynami. W procesie sprzątania po osobie zmarłej nie zapominamy również o ozonowaniu pomieszczeń, które nie tylko usuwa przykry zapach, ale też niszczy alergeny i zarazki.[kkstarratings]

Nasze linie telefoniczne pod numerami

725 392 578 lub 42 649 81 48

są dostępne dla Skarżyska-Kamiennej w systemie całodobowym, przez cały tydzień.