Czyszczenie po zwłokach w Sanoku

Firma Vector Sanok zajmuje się gruntownym sprzątaniem domów, mieszkań oraz piwnic, komórek, garaży, altan. To nie jedyne nasze usługi, wykonamy dla Państwa sprzątanie po zwłokach oraz odkażanie. Jeżeli konieczna jest utylizacja mebli w mieszkaniu zmarłego to także jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sprzątanie po zgonie Sanok
Dużą wagę przywiązujemy do sprzątania miejsc śmierci na obszarze Sanoka. Każde tego typu wydarzenie jest bardzo trudne do rozwiązania. Nasze usługi w tym zakresie kierujemy do osób prywatnych, ale też hoteli, spółdzielni mieszkaniowych, firm i biur. Odciążymy Państwa od przykrego obowiązku czyszczenia po zwłokach lub pracowniku. Posiadamy stosowne pozwolenia na prowadzenie takiej działalności. Pozwala nam na to również nasze wieloletnie doświadczenie, z którego często korzysta policja i prokuratura. Uporządkujemy pomieszczenia, w których doszło do śmierci w wyniku samobójstwa, morderstwa, wypadku losowego i zgonu z przyczyn naturalnych.

Dezynfekcja po zgonie wykonami profesjonalnie i po zakończeniu prac wystawimy dla Państwa dokumentację do celów administracyjnych wraz z bezterminową gwarancją.

Dokładna dezynfekcja po zgonach

Pracując w tej branży, wiemy, że zdarzają się przypadki znalezienia zwłok w stanie rozkładu. Jest to dla Państwa traumatyczne przeżycie, sprzątanie wymaga również interwencji specjalistów. Sprzątanie po śmierci musi zostać wykonane z zastosowaniem specjalnych środków ostrożności, ponieważ ciało w stanie rozkładu wydziela niebezpieczna dla zdrowia aminy.

Nasi pracownicy zjawią się na miejscy zdarzenia w Sanoku, oszacują poziom skażenia. Następnie przejdą do wieloetapowej dezynfekcji po zmarłym. Etap pierwszy to termiczne czyszczenie sufitów i ścian po uprzednim usunięciu z pomieszczenia całego wyposażenia. Niezwykle istotna jest dalsza dezynfekcja zanieczyszczeń atestowanymi preparatami oraz usunięcie ich za pomocą wyspecjalizowanych maszyn. Końcowa faza sprzątania to dezodoryzacja pomieszczeń, która usunie nieprzyjemny zapach oraz alergeny. Możliwa jest również końcowa dezynfekcja klatki schodowej i korytarza.

Odbieramy zgłoszenia dotyczące czyszczenia po zgonie z Sanoka pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pochodzimy indywidualnie do każdego zdarzenia.

FAQ – dezynfekcja domu po zmarłym Sanok

Czy firma wykonuje raport z podjętych czynności w zakresie czyszczenia po zgonie w Sanoku?

Podjęte przez nas czynności, wykonywane w ramach sprzątanie miejsc śmierci są dokładnie udokumentowane w formie raportu, a także zdjęć.

Jakie dokładnie dokumenty otrzymam od firmy Vector Sanokpo zakończeniu prac porządkowych?

Na nasze usługi wystawiamy, w zależności od życzenia klienta, rachunek lub fakturę. Oprócz tego wystawiamy również szczegółowy raport z przeprowadzonych czynności, kartę odpadów, certyfikat jakości, zaświadczenie do sanepidu oraz dokument potwierdzający udzielenie bezterminowej gwarancji na nasze usługi

Czy usługi dezynfekcji domu po zmarłych w Sanoku są kosztowne?

Wiemy, że zwracają się do nas osoby, które nagle znalazły się w niezwykle trudnej sytuacji – trudnej emocjonalnie, finansowo i organizacyjnie. Dlatego też chcemy, by nasze usługi były dodatkową formą pomocy, nie obciążeniem. W związku z tym opracowaliśmy cennik, dzięki któremu z naszej pomocy może skorzystać praktycznie każdy. Przykładowe ceny za dezynsekcję zaczynają się już od 100 zł, a sprzątanie po samobójstwach już od 200 zł.