Sprzątanie miejsc zgonu – Vector Rzeszów

Firma Vector Rzeszów od lat funkcjonuje w branży usług porządkowych. Mieszkańcy Rzeszowa mają okazję skorzystania z naszej pomocy. Przeprowadzamy sprzątanie wielu pomieszczeń, w tym mieszkań, lokali użytkowych, pokoi hotelowych czy też piwnic, w których doszło do sytuacji zgonu osoby. Oferujemy wysoką jakość usług sprzątania po zgonie.

Dezynfekcja po zmarłych - Vector Rzeszów
Bardzo ważnym zakresem naszych działań jest sprzątanie miejsc śmierci. Mogą zgłaszać się do nas osoby prywatne, firmy, hotele, spółdzielnie mieszkaniowe.

Odnalezienie ciała zmarłego jest przykrą sytuacją dla każdej osoby, która tego doświadczy. Zdajemy sobie sprawę, że czyszczenie mieszkania jest jeszcze mniej komfortowe. Dlatego Vector Rzeszów podejmie się wszystkich czynności związanych z dezynfekcją po zwłokach. Jest to niezwykle ważna sprawa i musi zostać odpowiednio przeprowadzona. Współpraca ze służbami mundurowymi i prokuraturą dała nam duże doświadczenie, które teraz oferujemy mieszkańcom Rzeszowa.

Wykonujemy sprzątanie po zgonie z przyczyn naturalnych, samobójstwie, morderstwie i wszelkich innych wypadkach losowych. Nasze działania obejmuje bezterminowa gwarancja. Wystawiamy niezbędną dokumentację oraz zaświadczenie do sanepidu, potwierdzające, że pomieszczenia nadają się do ponownego użytku.

Czyszczenie po zwłokach w Rzeszowie

Bardzo nieprzyjemna i zarazem niebezpieczna sytuacja pojawia się wraz ze znalezieniem zmarłego po dłuższym czasie. Ciało znajduje się w stanie rozkładu, wydziela szkodliwe dla zdrowia substancje. Nasi wykwalifikowani technicy przeprowadzą czyszczenie po osobie zmarłej. Rozpoczyna się od opróżnienia pomieszczeń z wszystkich elementów wyproszenia. Obejmuje usuwanie fragmentów tkanek, krwi i innych substancji z każdej powierzchni. Zostają one zabezpieczone w specjalnych pojemnikach. Następnie przechodzimy do dezynfekcji po zmarłym, polegającej na naniesieniu preparatów niszczących patogeny i szkodliwe drobnoustroje. Zbierane są za pomocą specjalistycznych maszyn. Końcowym etapem jest ozonowanie pomieszczeń, usuwa się ten sposób nieprzyjemny zapach. Ozon nie wchodzi w reakcję z elementami wyposażenia. Dostępne jest również finalne odkażanie klatki schodowej, windy czy korytarza.

Usługa sprzątania po śmierci jest dostępna w Rzeszowie przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia.

Zgłoszenia odpieramy pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48