Dezynfekcja po zgonie w Przemyślu

Vector  Przemyśl oferuje Państwu gruntowne usługi porządkowe. Jesteśmy obecni na rynku od lat, dzięki temu możemy Państwu zaoferować kompleksową pomoc w zakresie sprzątania po zmarłych.

Czyszczenie po zmarłym - Vector Przemyśl
Osoby prywatne, spółdzielnie mieszkaniowe, hotele i firmy z Przemyśla mają możliwość skorzystania z jeszcze jednej, ważne usługi. Nasza firma Vector Przemyśl posiada pozwolenia na wykonywanie sprzątania po śmierci wszelkich pomieszczeń, w których doszło do tego przykrego wydarzenia. Nie tylko pozwolenia dają nam możliwość prowadzenia takich działań, nasza przewaga nad innymi to długoletnia współpraca z policją i prokuraturą. Pomożemy Państwu przeprowadzić czyszczenie po zwłokach, śmiertelnym wypadku jak również po morderstwie i zgonie z przyczyn naturalnych.
Każda taka sytuacja jest dla Państwa nieprzyjemna, dlatego też nasze czyszczenie po zgonie jest profesjonalne i tanie. Wystawiamy dokumentację, certyfikat, pełną gwarancję oraz zaświadczenie do sanepidu.

Czyszczenie po śmierci – Vector Przemyśl

Jedną z najtrudniejszych sytuacji w Państwa życiu może być odnalezienie zwłok w stanie rozkładu. Państwowa Inspekcja Sanitarna wymaga wtedy wykonania odkażania po zwłokach zgodnie ze stosownymi przepisami. Ulegający degradacji organizm wytwarza, bowiem śmiertelnie niebezpieczne substancje, patogeny i grzyby. Dlatego też nasi technicy korzystają jedynie ze sprawdzonych metod. Stwierdzą, jaki jest poziom skażenia pomieszczeń i wykonają wieloetapowe sprzątanie po osobie zmarłej. Składa się ono między innymi z:

  • Wstępnego, termicznego czyszczenia podłogi, ścian, sufitu
  •  Dezynfekcji  po śmierci wszelkich powierzchni w pomieszczeniu
  •  Naniesienia specjalistycznego preparatu odkażającego na fragmenty tkanek, płyny ustrojowe
  • Zebranie unieszkodliwionych zanieczyszczeń za pomocą specjalistycznych maszyn
  • Końcowe etapy to ozonowanie pomieszczeń usuwające odór rozkładających się zwłok oraz w razie potrzeby dezynfekcja korytarza.

Dezynfekcja po zmarłych wykonamy w każdym lokalu na terenie Przemyśla.

By skontaktować się z nami wystarczy zadzwonić na któryś z numerów telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Linie są czynne przez cały tydzień o każdej porze dnia i nocy.