Dezynfekcja mieszkania w ramach profesjonalnego sprzątania po zmarłych pozwala na przywrócenie w domu czystości mikrobiologicznej i usunięcie zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusów, bakterii i drobnoustrojów. Z uwagi na temperatury pokojowe, rozkład ciała osoby zmarłej w mieszkaniu postępuje szybko, a wraz z nim pojawiają się nie tylko problemy z nieprzyjemnym zapachem, ale też robactwo czy właśnie wirusy i bakterie, potencjalnie groźne dla zdrowia i życia człowieka.

Działania w ramach sprzątania po zwłokach na terenie Praszki i okolic, należy pozostawić w rękach profesjonalnej firmy. W Vector zajmiemy się sprawą kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłych – Praszka

Firma Vector specjalizuje się w usługach związanych ze sprzątaniem po zmarłych, oferując kompleksową obsługę w zakresie zabezpieczania mieszkania, usuwania tkanek i widocznych śladów krwi, fekaliów i płynów ustrojowych oraz ozonowanie i dezynfekcję mieszkań w celu usunięcia wirusów, bakterii, grzybów, drobnoustrojów i fetoru. Zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, sprzątanie po zwłokach powinno być zawsze przeprowadzane przez przeszkolonych i wykwalifikowanych w tego typu zadaniach techników dysponujących metodami gwarantującymi wysoką skuteczność działania.

W miejscu znalezienia zwłok, wraz z ich postępującym rozkładem pojawia się wiele bakterii, wirusów, drobnoustrojów i toksycznych gazów powstających w procesie rozkładu. Czynniki takie są niebezpieczne dla zdrowia człowieka i nie należy wchodzić z nimi w kontakt bez odpowiedniego zabezpieczenia. Technicy firmy Vector Praszka pracują w pełnych kombinezonach zabezpieczających, chroniących przy niezbędnym, bezpośrednim kontakcie z tkankami, płynami ustrojowymi i śladami pozostałymi na miejscu śmierci.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – sprzątanie po zmarłych Praszka

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątamy po zmarłych, samobójstwach, zabójstwach i wypadkach losowych

Do śmierci w mieszkaniu, biurze, altanie, piwnicy czy na strychu może dojść z różnych przyczyn i zależnie od nich skala zanieczyszczenia i skażenia lokalu będzie wymagała zupełnie innego podejścia do procedury sprzątania po zwłokach. Technicy Vector Praszka obsługują wszystkie miejsca wymagające profesjonalnego i kompleksowego odkażania po zmarłym, wykorzystując kombinację różnorodnych technik i środków dezynfekujących i neutralizujących dla maksymalnej skuteczności i czystości. Korzystamy z ozonowania, zamgławiania AirFogiem ULV, dezynfekcji suchą mgłą i suchym lodem, termicznego czyszczenia ścian, mikrodyfuzji oraz środków chemicznych ułatwiających usuwanie widocznych plam po krwi i płynach ustrojowych.

Przeprowadzane w mieszkaniu ozonowanie gwarantuje pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, w tym fetoru trupa, ale także zapachów po zwierzętach, dymie tytoniowym, grzybie, wilgoci czy spaleniźnie. Dzięki wieloetapowemu procesowi sprzątania jesteśmy w stanie przygotować mieszkanie do ponownego, bezpiecznego użytkowania lub czynności remontowych, zabezpieczając przestrzeń do korzystania bez konieczności stosowania środków ochrony osobistej.

Dezynfekcja po zmarłych Praszka

Dajemy gwarancję skuteczności

Ze względu na ryzyko związane z bezpośrednim kontaktem z różnego rodzaju bakteriami, wirusami i drobnoustrojami powstającymi w trakcie rozkładu ciała, nasza firma po zakończeniu prac związanych ze sprzątaniem po zwłokach dostarcza Państwu certyfikat wykonanej dezynfekcji będący jednocześnie gwarancją skuteczności przeprowadzonych prac i czystości mikrobiologicznej lokalu.

KONTAKT – profesjonalne sprzątanie i dezynfekcja po zgonie Praszka i okolice

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

 

FAQ – odkażanie po zmarłych Praszka

Czym grozi brak dezynfekcji po zmarłym?

W wyniku śmierci i późniejszego rozkładu ciała najbliższe otoczenie zostaje skażone różnymi niebezpiecznymi dla zdrowia patogenami takimi jak bakterie, grzyby oraz wirusy. Brak profesjonalnej dezynfekcji miejsca zgonu może stwarzać poważne zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców danego lokalu. Dalego tak ważne jest przeprowadzenie dezynfekcji przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych oraz technik.

Kto może wykonać sprzątanie po zgonie?

Sprzątania po zgonie mogą podejmować się jedynie osoby posiadające odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz dysponujące specjalistycznymi środkami chemicznymi, oraz urządzeniami. To wszystko mogą zapewnić jedynie profesjonalne firmy działające w tym zakresie.

Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po zgonie w Praszce?

Cena dezynfekcji mieszkania po zgonie w miejscowości Praszka jest sprawą bardzo indywidualną i zależną od danego przypadku. Wpływ na koszty usługi ma niewątpliwie przyczyna śmierci, czas, jaki minął od zgonu, poziom skażenia, wielkość obszaru skażonego, ilość elementów wyposażenia wnętrza oraz śmieci, jakie należy usunąć, a następnie zutylizować i wiele więcej. Z tego powodu cenę ustala się dopiero po oględzinach miejsca zlecenia.