Dezynfekcja po osobie zmarłej na terenie Opola

Potrzebujecie Państwo dokładnego sprzątania miejsca zgonu? Usługi firmy Vector Opole są rozwiązaniem tej sytuacji. Od lat świadczymy usługi porządkowe. Posprzątamy każde pomieszczenie, nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, biur, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot.

 Czyszczenie po zmarłym - Vector Opole

Ważnym punktem naszej oferty jest dezynfekcja po zgonach. Dla Państwa, samodzielne sprzątanie miejsca śmierci może być bardzo przykre i wręcz niemożliwe. Wymaga również zastosowania specjalnych środków i metod. W Vector Opole posiadamy odpowiednią wiedzę oraz sprzęt. Dysponujemy również stosownymi pozwoleniami na prowadzenie działalności w tym zakresie. Czyszczenie po zmarłym odnosi się do każdego przypadku śmierci, z przyczyn naturalnych, samobójstwa, morderstwa czy innego wypadku losowego. Dzięki nam będziecie Państwo w stanie zająć się formalnościami i żałobą, podczas gdy my wykonamy gruntowne sprzątanie po śmierci.

Jeżeli jest to konieczne, przeprowadzamy dezynfekcję miejsca śmierci. Ograniczamy tym samym dostęp osób postronnych.

Sprzątanie po zmarłych – Vector Opole

Może się zdarzyć, że konieczne będzie czyszczenie po zmarłych. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązanie będzie skontaktowanie się z nami. Mamy doświadczenie w tego typu przypadkach, potwierdzone częstą współpracą z policją czy innymi służbami.

Na miejscu zdarzenia pojawią się nasi wykwalifikowani technicy. Określą, jaki zakres prac będzie konieczny do całkowitego posprzątania.

Dezynfekcję po zgonach poprzedza wyniesienie wszelkich sprzętów z pomieszczenia, są one oczywiście do odzyskania. Pojawiają się sytuacje, kiedy niezbędne jest zrywanie podłóg, tapet połączone z odkażaniem. Za pomocą specjalnych preparatów oraz maszyn usuwamy fragmenty tkanek, krwi oraz płynów ustrojowych. Dezodoryzacja jest końcową fazą sprzątania po zgonie. Usuwa nieprzyjemny zapach oraz niebezpieczne substancje. Po skończonej pracy wystawiamy zaświadczenia do sanepidu, protokół z przeprowadzonych działań oraz fakturę.

W Opolu nasze usługi dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasze prace objęte są bezterminową gwarancją.