Sprzątanie po śmierci w Olsztynie

Vector Olsztyn oferuje kompleksowe czyszczenie miejsca śmierci  na terenie Olsztyna. Od lat zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, komórek i piwnic, w których doszło do samobójstwa. Przeprowadzamy sprzątanie po zwłokach. Swoją działalność kierujemy do osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz biur.

Skuteczne sprzątanie po zmarłych Olsztyn
Specjalizujemy się też w dezynfekcji po zmarłych. Posiadamy stosowne pozwolenia oraz wiedzę, upoważniającą nas do prowadzenia takiej działalności. W życiu zdarzają się różne sytuacje, śmierć z przyczyn naturalnych, wypadki losowe, samobójstwa i morderstwa. Nasza firma zajmie się każdym z tych przypadków – przeprowadzimy kompleksowe sprzątanie po zgonie. Dzięki temu ściągniemy ciężar czyszczenia po zmarłym z Państwa barków. Od dawna współpracujemy ze służbami mundurowymi i prokuraturą. Wiemy, zatem jak wykonać każde zlecenie, rozumiemy też z jak trudną sytuacją mamy do czynienia. Sprzątanie po zwłokach wykonywane przez Vector Olsztyn jest profesjonalne i objęte bezterminową gwarancją. Wystawiamy również dokładną dokumentację wraz z fakturą i zaświadczeniem do sanepidu. Dzięki temu pomieszczenia nadają się do ponownego użytkowania.

Czyszczenie po zgonach na terenie Olsztyna

W każdym miejscu, nie wyłączając Olsztyna może przydarzyć się nieprzyjemna sytuacja. Jest nią odnalezienie zmarłego, szczególnie po jakimś czasie. Ciało ulega rozkładowi. Jest to bardzo niebezpieczna dla zdrowia sytuacja. Dlatego też dezynfekcja po zgonach powinna przeprowadzić ekipa doświadczonych techników. Przeanalizują oni stopień skażenia mieszkania i dobiorą odpowiednie sposoby czyszczenia. W razie potrzeby umeblowanie zostanie usunięte z pomieszczenia, będzie możliwe do odebrania. Wszystkie powierzchnie poddane zostaną dezynfekcji odpowiednimi preparatami.

Dezynfekcja miejsca zgonu usunie fragmenty tkanek, krwi, płynów ustrojowych. Dzięki temu zniknie prawdopodobieństwo zachorowania użytkowników pomieszczeń. Kolejnym etapem jest ozonowanie, które przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim usuwa nieprzyjemny zapach. Kolejną jego zaletą jest neutralizacja szkodliwych substancji znajdujących się w powietrzu.

Mieszkańcy Olsztyna odnajdą u nas profesjonalne usługi. Dezynfekcja miejsc śmierci dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

By uzyskać więcej informacji udostępniamy numery telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48