Vector Olsztyn oferuje kompleksowe czyszczenie miejsca śmierci  na terenie Olsztyna. Od lat zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, komórek i piwnic, w których doszło do samobójstwa. Przeprowadzamy sprzątanie po zwłokach. Swoją działalność kierujemy do osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz biur.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych na terenie całego Olsztyna

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie po śmierci w Olsztynie

Specjalizujemy się też w dezynfekcji po zmarłych. Posiadamy stosowne pozwolenia oraz wiedzę, upoważniającą nas do prowadzenia takiej działalności. W życiu zdarzają się różne sytuacje, śmierć z przyczyn naturalnych, wypadki losowe, samobójstwa i morderstwa. Nasza firma zajmie się każdym z tych przypadków – przeprowadzimy kompleksowe sprzątanie po zgonie. Dzięki temu ściągniemy ciężar czyszczenia po zmarłym z Państwa barków. Od dawna współpracujemy ze służbami mundurowymi i prokuraturą. Wiemy, zatem jak wykonać każde zlecenie, rozumiemy też z jak trudną sytuacją mamy do czynienia.

Sprzątanie po zwłokach wykonywane przez Vector Olsztyn jest profesjonalne i objęte bezterminową gwarancją. Wystawiamy również dokładną dokumentację wraz z fakturą i zaświadczeniem do sanepidu. Dzięki temu pomieszczenia nadają się do ponownego użytkowania.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Czyszczenie po zgonach na terenie Olsztyna

W każdym miejscu, nie wyłączając Olsztyna może przydarzyć się nieprzyjemna sytuacja. Jest nią odnalezienie zmarłego, szczególnie po jakimś czasie. Ciało ulega rozkładowi. Jest to bardzo niebezpieczna dla zdrowia sytuacja. Dlatego też dezynfekcja po zgonach powinna przeprowadzić ekipa doświadczonych techników. Przeanalizują oni stopień skażenia mieszkania i dobiorą odpowiednie sposoby czyszczenia. W razie potrzeby umeblowanie zostanie usunięte z pomieszczenia, będzie możliwe do odebrania. Wszystkie powierzchnie poddane zostaną dezynfekcji odpowiednimi preparatami.

Skuteczne sprzątanie po zmarłych Olsztyn

Dezynfekcja miejsca zgonu usunie fragmenty tkanek, krwi, płynów ustrojowych. Dzięki temu zniknie prawdopodobieństwo zachorowania użytkowników pomieszczeń. Kolejnym etapem jest ozonowanie, które przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim usuwa nieprzyjemny zapach. Kolejną jego zaletą jest neutralizacja szkodliwych substancji znajdujących się w powietrzu.

Mieszkańcy Olsztyna odnajdą u nas profesjonalne usługi sprzątania po zmarłych. Dezynfekcja miejsc śmierci dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Vector – Olsztyn

By uzyskać więcej informacji udostępniamy numery telefonów:

+48 725 392 578  lub +48 42 649 81 48

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po zgonach Olsztyn

1. Jak szybko musi zostać przeprowadzona dezynfekcja po zmarłych, aby była skuteczna?

Profesjonalna dezynfekcja mieszkań po zwłokach zachowuje skuteczność niezależnie od czasu, w jakim jest przeprowadzona. Niemniej, aby zachować pełne bezpieczeństwo użytkowania lokalu, wyeliminować zagrożenie biologiczne i uchronić się przed koniecznością znacznie dogłębniejszego sprzątania oraz remontowania mieszkania, dezynfekcję po zmarłych należy przeprowadzić możliwie jak najszybciej.

2. Jakich środków używamy podczas sprzątania po zgonie?

W zależności od skali zanieczyszczenia i skażenia pomieszczeń oraz ilości śladów po krwi, płynach ustrojowych i tkanek, do dezynfekcji mieszkania po zwłokach używamy różnego rodzaju specjalistycznych środków chemicznych neutralizujących czynniki biologiczne (m.in. chlorków bezankoniowych i podchlorynu). Korzystamy także z zamgławiania AirFog ULV oraz ozonowania dla osiągnięcia najlepszych rezultatów dezynfekcji i zwalczenia nieprzyjemnego zapachu.

3. Czym grozi brak dezynfekcji po zmarłym?

Zaniedbanie konieczności przeprowadzenia dezynfekcji po zmarłym grozi rozprzestrzenianiem się bakterii, wirusów i toksycznych gazów wydzielanych podczas rozkładu ciała w mieszkaniu. Przebywanie w pomieszczeniach bez zabezpieczenia przed wykonaniem dezynfekcji stwarza bezpośrednie zagrożenie chorobami wywołanymi przez bakterie, wirusy (np. WZW A i B) oraz inne patogeny.