Czyszczenie po zwłokach na terenie Nysy

Szukacie Państwo firmy, która zajmie się sprzątaniem mieszkania, domu, poddasza czy garażu? Vector Nysa zajmie się tym jak również dezynfekcją po zwłokach– całym domów jak i pojedynczych pomieszczeń.

Czyszczenie po zgonach - Vector Nysa

Dla klientów z Nysy przygotowaliśmy również ofertę sprzątania po zmarłym każdego pomieszczenia, w którym doszło do zgonu. W związku z tym nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych jak i firm, hoteli, biur i spółdzielni mieszkaniowych. Przyjmiemy zlecenia dotyczące czyszczenia po śmierci z przyczyn naturalnych, na skutek samobójstwa, śmiertelnego wypadku i morderstwa. Jesteśmy doświadczeni i posiadamy stosowne pozwolenia na prowadzenie działalności. Zapewnimy Państwu spokój w trudnych chwilach, wszystko wykonamy profesjonalnie i z należytym szacunkiem. Sprzątanie miejsca śmierci wykonywane przez Vector Nysa to niska cena i wysoka, jakość potwierdzona dodatkowo bezterminową gwarancją. Po wykonaniu zadania wystawimy dla Państwa stosowne dokumenty oraz zaświadczenie do sanepidu. Mieszkanie będzie się ponownie nadawało do zamieszkania.

Sprzątanie miejsca śmierci w Nysie

Nasi wykwalifikowani technicy, którzy często współpracują z komendami policji, podejmą się zlecenia nawet w przypadku dezynfekcji po zgonach w zaawansowanym stadium rozkładu. Wszystkie prace wykonamy zgodnie z przepisami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Stwierdzimy, jaki jest poziom skażenia i dobierzemy odpowiednie metody działania. Dzięki nam każde mieszkanie w Nysie, w którym odnaleziono ciało pozbawione zostanie szkodliwych dla zdrowia substancji. Podczas czyszczenia miejsca zgonu niebezpieczne aminy znikną w wyniku rozprowadzenia specjalnych preparatów dezynfekujących. Zanieczyszczenia złożone z fragmentów tkanek, płynów ustrojowych zostaną zneutralizowane i usunięte przy pomocy przystosowanych do tego zadania maszyn.

Wszędzie gdzie odnaleziono zwłoki w stanie rozkładu obecny jest bardzo nieprzyjemny zapach. Usuniemy go rozpylając wewnątrz ozon. Zniszczy on również bakterie i alergeny. Końcowy etap sprzątania po zgonach to dezynfekcja korytarza, klatki schodowej lub windy.

Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Nysy mają możliwość skontaktowania się z nami pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Odbieramy połączenia 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.