Sprzątanie po śmierci – Vector Mielec

Vector Mielec od lat działa na rynku usług porządkowych. Posiadamy bogatą ofertę, która spełni wszelkie Państwa wymagania. Zajmujemy się oferowaniem profesjonalnych usług kompleksowego sprzątania po śmierci.

Ważną usługą przeznaczoną dla Mielca i okolic jest czyszczenie po zgonach z przyczyn naturalnych, po wypadku losowy, jak również w wyniku morderstwa lub samobójstwa. Dla każdego człowieka, każda z tych sytuacji jest bardzo trudna. W związku z tym nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, ale też firm, biur, hoteli i spółdzielni mieszkaniowych. Przeprowadzimy dla Państwa sprzątanie miejsc śmierci takich jak mieszkania, piwnice, komórki i wszelkie inne pomieszczenia.

Czyszczenie po zgonie - Vector Mielec
Zapewniamy najlepsze ceny i najwyższą, jakość wykonania dezynfekcja po zwłokach potwierdzoną dodatkowo pełną gwarancją. Wystawiamy dokumentację prowadzonych działań niezbędną do celów administracyjnych. Dajemy też Państwu kartę odpadów, protokół, certyfikat oraz zaświadczenie do sanepidu stwierdzające ponowną możliwość użytkowania pomieszczeń.

Czyszczenie po zgonie w Mielcu

Dezynfekcja po osobie zmarłej w Mielcu jest niezwykle ważna, szczególnie, gdy zmarłego znaleziono po dłuższym czasie. Jego ciało znajduje się wtedy w stanie rozkładu i wydziela bardzo niebezpieczne dla Państwa zdrowia substancje. Zalecamy w takim wypadku wezwanie nasze wykwalifikowanej ekipy. Wszystkie następujące później czynności muszą być wykonane w zgodzie z przepisami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Nasze czyszczenie po zwłokach spełnia te wymagania w każdym zakresie. Nasi technicy stwierdzą, jaki jest poziom skażenia w mieszkaniu i dobiorą odpowiednie metody pracy. Wszelkie nasze działania zostały sprawdzone w trakcie współpracy z komendami policji. Wykonujemy, więc termiczne czyszczenie ścian i sufitów, dezynfekcję zanieczyszczeń z tkanki i krwi za pomocą atestowanych preparatów. W skład sprzątania po zmarłych wchodzi również ozonowanie pomieszczeń, które usunie nieprzyjemny zapach oraz końcowa dezynfekcja klatki schodowej.

Kontakt dla Mielca i okolic dostępny wprowadzeniu numerów telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Infolinia czynna przez całą dobę w każdy dzień tygodnia.