Czyszczenie po śmierci w Kielcach

Usługi naszej firmy obejmują cały kraj. Dlatego też Kielce są ważnym punktem na naszej mapie. Od lat oferujemy profesjonalne sprzątanie po zmarłym i szeregiem profesjonalnych usług porządkowych. Dezynfekcja miejsc zgonu stanowi bardzo istotny punkt planów porządkowych w każdym mieszkaniu, w którym umarła osoba.

Sprzątanie po śmierci - Vector Kielce

Elementem naszej oferty, do którego przykładamy szczególną wagę jest czyszczenie po zgonie. Jest to czynność istotna zwłaszcza pod kontem towarzyszącej jej żałoby po zmarłym. Wymaga również odpowiedniej wiedzy by wykonać ją właściwie. W związku z tym Vector Kielce podejmie się tak trudnego zlecenia. Usługę dezynfekcji miejsca zgonu kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale też firm, biur, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych czy innych instytucji. Dla każdego, znalezienie zmarłego wiąże się z pewną traumą, dlatego nasza firma wykona sprzątanie w imieniu swoich klientów. Sprzątanie miejsca śmierci prowadzona jest precyzyjnie i w oparciu o stosowne przepisy. Przysługuje na nią również bezterminowa gwarancja.

Dezynfekcja po zwłokach – Vector Kielce

W Vector Kielce podejmiemy się czyszczenia po zmarłych niezależnie od tego czy był to zgon z przyczyn naturalnych, morderstwa, samobójstwa czy innego wypadku losowego. Wykonamy zlecenie nawet w sytuacji, gdy zmarły znajdował się w stanie rozkładu. Tego typu zadania są niezwykle ważne, ponieważ ciało wydziela szkodliwe dla zdrowia substancje. Ekipa wykwalifikowanych techników przeprowadzi sprzątanie miejsc śmierci w sposób profesjonalny. Wszelkie elementy wyposażenia pomieszczenia zostaną usunięte. Wszystkie zakamarki poddane zostaną dezynfekcji po zwłokach z wykorzystaniem preparatów neutralizujących pozostałości tkanek, płynów ustrojowych czy fekaliów. Następnie pracownicy naszej firmy zbiorą je za pomocą odpowiednich maszyn. Zwieńczeniem prac jest ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu oraz bakterii. Postaw na sprawdzone czyszczenie po zgonach.

To tylko przykłady działań, ponieważ ilość etapów dobierana jest po sprawdzeniu ilości zabrudzeń oraz stopnia skażenia.

Po zakończeniu działań wystawiamy całą niezbędną dokumentację.

Wszyscy mieszkańcy Kielc mogą, w razie potrzeby zgłaszać się do nas po numerami telefonów:

725 392 578 albo 42 649 81 48.