Dezynfekcja po osobie zmarłej – Vector Kędzierzyn Koźle

Sprzątanie po śmierci domów, mieszkań, piwnic i innych pomieszczeń, w których doszło do samobójstwa lub morderstwa. Tym wszystkim od lat zajmuje się firma Vector Kędzierzyn-Koźle. Wiemy jak ważna jest czystość i potrafimy ją dla Państwa uzyskać.

Sprzątanie po zgonach - Vector Kędzierzyn-KoźleNaszą ofertę uzupełnia dezynfekcja po zmarłym na terenie Kędzierzyna-Koźla. Posprzątamy dla Państwa każde pomieszczenie, w którym doszło do śmierci z przyczyn naturalnych, ale też w wyniku morderstwa, samobójstwa czy każdego wypadku losowego. Długoletnie doświadczenie pokazało nam, że zgon może nastąpić w różnych okolicznościach, więc czyszczenie po zgonie dostępne jest nie tylko dla osób prywatnych, ale też:

  • Spółdzielni mieszkaniowych
  • Hoteli
  • Firm i biur
  • Policji i prokuratury z całego kraju

Sprzątanie miejsc zgonu wykonywane przez Vector Kędzierzyn-Koźle charakteryzuje doskonała, jakość i niska cena. Otrzymują Państwo od nas również bezterminową gwarancję oraz dokumenty do celów administracyjnych, zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów i protokół.

Czyszczenie miejsca zgonu – Vector Kędzierzyn-Koźle

W Vector Kędzierzyn Koźle podejmiemy się najtrudniejszych zleceń, do których z pewnością należy dezynfekcja po zmarłych, których odnaleziono w zaawansowanym stadium rozkładu. Pomieszczenie, do którego dotrą nasi technicy jest wówczas skażone. Osoby bez odpowiednich zabezpieczeń, przebywając w nim narażają się na działanie szkodliwych dla zdrowia patogenów i aminów. Profesjonalna ekipa poradzi sobie z tym problemem, przeprowadzając wieloetapowe czyszczenie po zwłokach. Ilość etapów zależy od stopnia skażenia, lecz niezmienne czynności to:

  • Termiczne czyszczenie pomieszczenia pozbawionego elementów wystroju
  • Czyszczenie po śmierci powierzchni dotkniętych skażeniem
  • Dezynfekcja zanieczyszczeń składających się z plam krwi, tkanek i płynów ustrojowych poprzez rozprowadzenie specjalnego preparatu
  • Maszynowe usunięcie zabrudzeń

Końcowy etap to ozonowanie pomieszczeń. Dzięki temu usunięty zostanie niechciany zapach oraz alergeny i bakterie. Dezynfekcja miejsca śmierci obejmuje również korytarze i klatki schodowe.

Kontakt z Vector dla Kędzierzyna-Koźla pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasi pracownicy czuwają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.