Dezynfekcja miejsc śmierci w Inowrocławiu

Vector Inowrocław od lat zajmuje się oferowaniem szeregu usług porządkowych w tym dużej grupy specjalistycznych usług, takich jak sprzątanie po śmierci.

Dezynfekcja po zmarłych Inowrocław
Dla osób prywatnych, hoteli, biur czy spółdzielni mieszkaniowych z Inowrocławia przedstawiamy jeszcze jedną usługę. Chodzi tu o sprzątanie mieszkań po zmarłych. Nie tylko mieszkań, również poddaszy, piwnic, komórek i innych miejsc, w których doszło do zdarzenia. Wykonamy zlecone nam zadanie nie tylko w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych. Zajmujemy się również sprzątaniem po samobójstwie, morderstwie czy śmiertelnym wypadku na stanowisku pracy. Posiadamy stosowne pozwolenia i doświadczenie zdobyte między innymi przy współpracy ze służbami mundurowymi. Po wykonaniu pracy wystawiamy pełną dokumentację administracyjną, bezterminową gwarancję na czyszczenie po zwłokach oraz zaświadczenie do sanepidu stwierdzające, że pomieszczenia nadają się do ponownego użytkowania.

Bardzo poważna sprawa

Odnalezienie zwłok jest bardzo traumatycznym przeżyciem. Jeszcze trudniej jest, jeżeli ciało znajdowało się w stanie rozkładu. Oprócz nieprzyjemności jest również śmiertelnie niebezpieczne. Zwłoki wytwarzają groźne dla zdrowia substancje, dlatego też odkażanie po zwłokach w takiej sytuacji musi wykonać profesjonalna ekipa. Taka, która usunie wyposażenie wnętrza, które miało styczność z ciałem. W razie potrzeby zdemontuje również podłogi i tapety, oraz wykona czyszczenie termiczne. Ważnym etapem dezynfekcji po zmarłym jest neutralizacja groźnych płynów ustrojowych, krwi i fragmentów tkanek. Nasi pracownicy osiągają to za pomocą specjalistycznych preparatów. Usuwają następnie zanieczyszczenia za pomocą nowoczesnych maszyn. Końcowy etap to dezodoryzacja przestrzeni po skażeniu w celu pozbycia się niechcianego zapachu. Możliwa jest również dezynfekcja klatki schodowej, windy i korytarza.

By zamówić sprzątanie miejsca śmierci wystarczy skontaktować się z nami pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możliwa jest też zdalna wycena usługi po przesłaniu zdjęć pomieszczenia na adres e-mail

uslugi.sprzatajace@onet.pl