Sprzątanie po osobie zmarłej – Vector Grudziądz

Szukacie Państwo firmy, która kompleksowo posprząta każde pomieszczenie? Jeśli tak to właśnie nadszedł kres tych poszukiwań. Vector Grudziądz od lat zajmuje się takimi właśnie usługami. Sprzątamy mieszkania, domy, poddasza, piwnice, strychy oraz komórki i altany, które były miejscami zbrodni zabójstwa lub samobójstwa.

Dezynfekcja miejsca śmierci - Vector Grudziądz
Dla mieszkańców Grudziądza mamy jeszcze jedną, bardzo ważną usługę. Jest nią sprzątanie po zgonie z przyczyn naturalnych, w wyniku wypadku losowego, samobójstwa lub morderstwa. Wiemy jak trudne są to sytuacje, sprawiają, że sprzątanie staje się dla Państwa niemal niemożliwe. Pisząc Państwo, mamy na myśli nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, spółdzielnie mieszkaniowe, hotele, biura.

Czyszczenie po śmierci wykonujemy profesjonalnie i w korzystnej cenie. Zawdzięczamy to doświadczeniu zdobytemu w trakcie trwającej nadal współpracy z komendami policji. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i jednocześnie nowoczesnych metod. Nasza dezynfekcja po zmarłym objęta jest bezterminową gwarancją. Otrzymują Państwo od nas również dokumentację niezbędną do działań administracyjnych oraz zaświadczenie do sanepidu i fakturę.

Niezwykle ważne działania

W życiu zdarzają się najróżniejsze sytuacje. Nie życzymy oczywiście nikomu, lecz może stać się tak, że zwłoki zmarłego znalezione zostaną po dłuższym czasie. Ciało będzie w stanie rozkładu i konieczne będzie dezyndekcja po zwłokach w wyspecjalizowany sposób. Może dokonać go jedynie ekipa profesjonalnych techników. Dzieje się tak, ponieważ rozkładające się zwłoki wytwarzają niebezpieczne dla zdrowia aminy i patogeny. W związku z tym nasi technicy sprawdzą stan skażenia pomieszczenia i na tej podstawie dobiorą odpowiednią liczbę etapów czyszczenia miejsc zgonu. W każdej sytuacji najważniejsze czynności to neutralizacja fragmentów tkanek, płynów ustrojowych oraz krwi za pomocą specjalistycznych preparatów. Następnie niegroźne już zanieczyszczenia zostaną usunięte przystosowanymi do tego maszynami. Niezwykle ważne jest też ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia przykrego zapachu oraz alergenów z powietrza.

Mieszkańcy Grudziądza znajdą pomoc pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

każdej porze dnia i nocy przez cały tydzień.