Czyszczenie miejsca śmierci – Vector Giżyck

Szukacie Państwo kompleksowego sprzątania po zmarłych w przystępnej cenie? Wszystkie zlecone zadania wykona firma Vector Giżycko. Od lat działamy w branży usług porządkowych spowodowanych czyszczeniem po śmierci. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, firm, biur, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych.

Czyszczenie po zmarłym - Vector Giżycko
Mamy dla Państwa jeszcze jedną, niezwykle ważną ofertę. Jest nią dezynfekcja miejsca śmierci, prowadzona w Giżycku i okolicach. Wiemy jak trudne może być dla Państwa posprzątanie mieszkania po bliskich lub stanowiska pracy po śmiertelnym wypadku. Nasze doświadczenie okaże się w takiej sytuacji bezcenne. Posiadamy również pozwolenia na wykonywanie czyszczenia po zgonie, wykonujemy je za pomocą nowoczesnych, ale i dokładnie sprawdzonych metod. Kwestie finansowe dopełniamy szybko, nasze ceny są konkurencyjne a usługi obejmuje bezterminowa gwarancja. Do tego wystawiamy niezbędną dokumentację gdzie w łatwy sposób prześledzą Państwo, jakie prace zostały przeprowadzone. Przede wszystkiej wykonujemy sprzątanie po zmarłym sprawnie, z zachowaniem powagi sytuacji.

Dezynfekcja po zwłokach na terenie Giżycka

Jedną z bardzo nieprzyjemnych sytuacji w życiu jest odnalezienie ciała zmarłego. Szczególnie, jeżeli nastąpiło to po kilku dniach i dochodzi do rozkładu tkanek. W takim wypadku interwencja wykwalifikowanych techników jest obowiązkowa. Dezynfekcja po osobie zmarłej mogą wykonywać jedynie profesjonaliści, ponieważ zwłoki wydzielają szkodliwe dla zdrowia osób postronnych substancje. Czyszczenie miejsca śmierci odbywa się w kilku etapach, dobranych dokładnie do poziomu skażenia pomieszczenia. W użyciu są specjalne preparaty neutralizujące fragmenty tkanek, krew, płyny ustrojowe i fekalia. Następnie zanieczyszczenia zostają zebrane za pomocą specjalnych maszyn. Równie ważne jest ozonowanie pomieszczeń, w których doszło do zdarzenia, które ma na celu usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz szkodliwych alergenów z powietrza.

Oferowanie tak ważnych usług w Giżycku jest możliwe dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy w trakcie współpracy ze służbami mundurowymi.

Zgłoszenia dotyczące dezynfekcji miejsc zgonu przyjmujemy pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasze linie są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.