Czyszczenie miejsca śmierci – Vector Ełk

Czym zajmuje się Vector Ełk? Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe usługi porządkowe. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat. Wśród naszych usług można odnaleźć profesjonalne i szybkie sprzątanie po zmarłych.

Dezynfekcja miejsca zgonu - Vector Ełk
Działamy na terenie całego kraju i teraz nasze usługi czyszczenia po osobie zmarłej dostępne są również w Ełku.

Bardzo ważną usługą w naszej ofercie jest sprzątanie po zwłokach. Uzyskaliśmy stosowne pozwolenia do prowadzenia takich prac. Wiemy jak ciężkim zadaniem dla bliskich zmarłej osoby jest czyszczenie po zmarłym. Jeżeli pragną Państwo by profesjonalna firma zajęła się tą czynnością, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wykonujemy dezynfekcję po zmarłym, zgonie z przyczyn naturalnych, morderstwie oraz każdym wypadku losowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonają swoją prace zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Dzięki temu mieszkanie będzie nadal nadawało się do zamieszkania.

Nasza dezynfekcja miejsca śmierci objęta jest bezterminową gwarancją, wystawiamy również dokumentację administracyjną, protokół prac, certyfikat oraz zaświadczenie do sanepidu.

Dezynfekcja po zwłokach na terenie Ełku

Sprzątanie miejsca zgonu kierujemy nie tylko do osób prywatnych mieszkających w Ełku. Mogą zgłaszać się do nas firmy, biura, hotele, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Współpraca z komendami policji i innymi służbami dała nam doświadczenie w sprzątaniu po rozkładzie ciała. Tą czynność może wykonywać jedynie profesjonalna grupa techników, ponieważ ciało w takim stanie wydziela niebezpieczne dla zdrowia aminy. Kontakt nieprzygotowanej osoby ze zwłokami może skutkować groźnymi chorobami. Czyszczenie po śmierci odbywa się w kilku etapach zależnie od poziomu skażenia pomieszczenia. Najważniejsze czynności to neutralizacja fragmentów tkanek, krwi i płynów specjalnymi środkami dezynfekującymi oraz zebranie tych zabrudzeń. Niezwykle ważne jest też rozpylenie ozonu, które eliminuje nieprzyjemny zapach oraz niebezpieczne grzyby i wirusy.
Dezynfekcja po zgonach przeprowadzamy za pomocą sprawdzonych metod.

Zgłoszenia przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów
725 392 578 lub 42 649 81 48