Usługi sprzątania po zmarłych firmy Vector Bydgoszcz dostępne również w Bydgoszczy. Zajmujemy się sprzątaniem lokali, mieszkań, piwnic, poddaszy, w których doszło do wydarzenia zgonu. Bardzo ważnym punktem naszej działalności jest sprzątanie po zmarłym. Obejmuje mieszkania, lokale zaniedbane jak również komórki i piwnice, jeżeli istnieje taka potrzeba. Świadczymy swoje usługi również na otwartych przestrzeniach i na terenach firm.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych na terenie całej Bydgoszczy

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie po zwłokach w Bydgoszczy

Wiemy jak nieprzyjemne jest znalezienie ciała, to ciężka chwila dla każdego. Wyręczymy, więc Państwa w dezynfekcji po zwłokach. Proces ten jest bardzo ważny, zwłaszcza, jeżeli zwłoki zostały znalezione po dłuższym czasie. Sprzątanie po zwłokach wymaga zastosowania odpowiednich preparatów i zachowania środków ostrożności. Należy unikać kontaktu z tkankami i krwią, gdyż grozi to rozwinięciem się groźnych chorób. Dzięki nam, mieszkańcy Bydgoszczy mogą liczyć na profesjonalne usługi w zakresie sprzątanie miejsc śmierci.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika

Czyszczenie po zgonach – Vector Bydgoszcz

W Vector  Bydgoszcz nie boimy się nawet najcięższych przypadków. Uporządkujemy miejsca po zgonach z przyczyn naturalnych, samobójstwach, morderstwach czy innych wypadkach losowych. Nasze usługi czyszczenia po zwłokach często wykorzystuje policja lub prokuratura. Posiadamy stosowne pozwolenia na prowadzenie działalności w tym zakresie.Dezynfekcja po osobie zmarłej - Vector BydgoszczPo ukończeniu zlecenia wystawiamy fakturę, pełną dokumentację administracyjną oraz protokół z przeprowadzonych działań. Czyszczenie po zgonie obejmuje wiele prac, zależnie od stanu rozkładu zwłok. Na początku wynosimy meble i pozostałe wyposażenie, oczywiście jest ono do odebrania przez klienta. Demontujemy podłogi, zrywamy tapety, czyścimy ściany i sufity. Sprzątamy i dezynfekujemy miejsca śmierci. Jeżeli ciało znajduje się w złym stanie, używamy preparatów neutralizujących tkanki, krew i płyny ustrojowe. Przeprowadzamy dokładne ozonowanie pomieszczeń. Usuwamy dzięki temu nieprzyjemny zapach i eliminujemy niebezpieczne substancje. Jeżeli w Bydgoszczy spotka Państwa nieprzyjemna sytuacja czyszczenia mieszkania po zmarłym, Vector Bydgoszcz zrobi to za Was. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę i dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Wszystkie nasze usługi podlegają bezterminowej gwarancji.

KONTAKT – Vector – sprzątanie po zgonach – Bydgoszcz i okolice

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po zgonach  Bydgoszcz

1. Na co narażamy się samodzielnie sprzątając pomieszczenie po zwłokach?

Sprzątanie po śmierci jest zadaniem niebezpiecznym, stwarzającym bezpośrednie ryzyko kontaktu z groźnymi bakteriami, wirusami (np. WZW A i B, HIV czy SARS_CoV-2), a także patogenami czy toksycznymi gazami powstałymi w wyniku częściowego rozkładu ciała. Jedynie profesjonalne techniki odkażania są w stanie całkowicie zniwelować zagrożenie i przygotować mieszkanie do bezpiecznego użytkowania.

2. Czy firma Vector swoje usługi sprzątania po zwłokach oferuje 24/7?

Tak. Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych w Bydgoszczy jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy indywidualne podejście do problemu i szybkie ustalenie najbardziej dogodnego terminu wykonania dezynfekcji pomieszczeń po śmierci.

3. Jak wygląda proces dezynfekcji pomieszczenia po zgonie?

Poszczególne etapy sprzątania mieszkań po zmarłych są dobierane indywidualnie do skali zabrudzenia i skażenia mieszkania. Proces profesjonalnej dezynfekcji po zgonie w Bydgoszczy opiera się o ozonowanie, zamgławianie metodą kapsułkową, a także odkażanie chlorkami bezankoniowymi i podchlorynem.