Dezynfekcja domu po zmarłych jest konieczna, by po zgonie pomieszczenie, w którym znaleziono zmarłego, znów stało się bezpieczne dla innych użytkowników. W przeprowadzeniu skutecznej dezynfekcji po zgonie liczy się tez czas reakcji. Doskonale wiemy o tym w firmie Vector, dlatego też pozostajemy pod telefonem przez całą dobę. Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski, w tym w Busko-Zdroju. Świadczymy profesjonalne usługi sprzątania po trupach, dzięki którym dom jest znów bezpieczny już po 12 godzinach od zakończenia prac. Dlaczego warto z nich skorzystać i jak wygląda ich przebieg?

Zadzwoń: +48 725 392 578

Przebieg dezynfekcji po zmarłym w Busku-Zdroju krok po kroku

Do dyspozycji mamy nowoczesne środki czyszczące i maszyny, dzięki którym dom będzie sterylnie czysty. jest to bardzo istotne, gdyż uwalniające się w wyniku rozkładu ciała wirusy, bakterie i grzyby są wyjątkowo niebezpieczne dla naszego zdrowia, a samodzielne ich usuwanie w skrajnych przypadkach może mieć nawet skutki śmiertelne.

Aby nasze działania sprzątania po zmarłych z Busku-Zdroju były jak najbardziej efektywne, całość rozpoczynamy od oceny sytuacji, co pozwala nam dobrać właściwe metody i sprzęt. następnie opróżniamy pomieszczenie ze wszelkich sprzętów i przechodzimy do dezynfekcji. Po śmierci, zwłaszcza, gdy jest ona wynikiem wypadku, przestępstwa lub samobójstwa, w pomieszczeniu zostają liczne fragmenty ciała, krew, fekalia i inne groźne dla zdrowia tkanki czy też płyny ustrojowe, które należy koniecznie zneutralizować przed usunięciem.

Przed sprzątaniem po zgonie
Po sprzątaniu

Dalsze etapy to usunięcie tkanek z pomocą specjalistycznej maszyny wraz z zabezpieczeniem w szczelnych pojemnikach. Kolejnym ważnym punktem jest dezodoryzacja, dzięki której rozprawiamy się z odorem, którego zwykłe wietrzenie nie zlikwiduje tak łatwo. Uzupełnieniem dezodoryzacji są takie zabiegi jak ozonowanie, będące skuteczna metodą zabijająca zarazki, czy też mikrodyfuzja. Swoja nazwę bierze ona stąd, że podczas rozpylania środka jest on dzielony na mikrocząsteczki, by jeszcze lepiej likwidować zanieczyszczenia. Stosujemy również zamgławianie i dezynfekcje z wykorzystaniem suchej mgły.

Jako jedyni na rynku oferujemy czyszczenie przedmiotów wartościowych za pomocą suchego lodu.

Dlaczego korzystamy z usług profesjonalistów przy sprzątaniu po zgonie – Busko-Zdrój?

Wyjątkowo trudna czynność, jaką jest sprzątanie po zmarłych, jest trudna do zniesienia pod względem psychicznym dla wielu osób. To jeden  z powodów, dla których lepiej powierzyć to profesjonalistom. Drugim jest po prostu fakt, ze pracownicy firm sprzątających sapo prostu na takie sytuacje lepiej przygotowani. Przede wszystkim, konieczny jest duży dystans do wykonywanych czynności, a także dobre zaplecze techniczne, a także szereg szkoleń, dzięki którym wszelkie prace odbywają się bez narażania życia i zdrowia.

KONTAKT – Vector – dezynfekcja po zmarłych – Busko Zdrój

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – dezynfekcja domu po zgonie Busko-Zdrój

Z jakich etapów składa się sprzątanie po zmarłych?

Sprzątanie po zmarłych Busko-Zdrój to usługa składająca się z takich etapów prac jak usuwanie z lokalu mebli, gabarytów i śmieci, demontaż podłóg, tapet, termiczne czyszczenie ścian i sufitów, dezynfekcja po użyciu środków chemicznych, neutralizacja krwi i płynów ustrojowych, zabezpieczenie i utylizacja tkanek, fekaliów i innych śladów biologicznych, metoda GTX 40 z USA, technologia SGP, dezodoryzacja, ozonowanie, zamgławianie AirFog ULV, mikrodyfuzja, dezynfekcja aktywna suchą mgłą, odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Kto powinien zdecydować się na profesjonalną dezynfekcję po zgonach?

Z usługi profesjonalnej dezynfekcji po zgonach Busko-Zdrój, powinno korzystać się zawsze, gdy istnieje ryzyko, że w wyniku zgonu dane miejsce zostało skażone. Z tego rozwiązania mogą skorzystać osoby prywatne, właściciele firm, hoteli i wszelkie inne osoby potrzebujące pomocy specjalistów.

Czy sprzątanie po zwłokach w Busku-Zdroju jest drogie?

Cena usługi sprzątania po zwłokach jest kwestią indywidualną i zależy od bardzo wielu czynników. Z tego względu wstępne koszty podajemy dopiero po oględzinach danego miejsca zgonu i ustaleniu niezbędnych kroków, jakie musimy podjąć.