Czyszczenie po osobie zmarłej – Vector Brzeg

Każdy, kto potrzebuje kompleksowych usług porządkowych może liczyć na Vector Brzeg. Posprzątamy każde pomieszczenie, od mieszkania i domu po komórkę lub altankę na działce. Zajmujemy się oferowaniem profesjonalnych usług sprzątania miejsca zgonu, także w ekstremalnych sytuacjach np. w przypadku sprzątania po zmarłym. Działamy sprawnie i profesjonalnie.

Czyszczenie po osobie zmarłej - Vector Brzeg

W Brzegu dostępna jest kolejna nasza bardzo ważna usługa. Jest to czyszczenie miejsc śmierci, morderstwa, wypadku losowego a także śmierci z przyczyn naturalnych. Wiadomość o śmierci kogoś bliskiego lub znajomego ta zawsze nieprzyjemna informacja. Każdy czuje się przygnębiony i nie wyobraża sobie samodzielnego porządkowania mieszkania. Dlatego też Vector Brzeg oferuje dezynfekcję miejsc zgonu nie tylko osobom prywatnym, z naszych usługo mogą skorzystać również przedsiębiorcy, właściciele hoteli i biur oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Podejmiemy się sprzątania każdego pomieszczenia, w którym odnaleziono ciało. Dezynfekcja po zgonach zapewnia ponowną możliwość użytkowania mieszkania, dajemy na to bezterminową gwarancję. Wystawiamy również niezbędną dokumentację i bardzo ważne zaświadczenie do sanepidu. Oferujemy kompleksowe sprzątanie miejsc śmierci w Brzegu.

Sprzątanie po zgonach na terenie Brzegu

Niezwykle traumatycznym przeżyciem jest natknięcie się na ciało w stanie rozkładu. Gdy włoki zostaną już zabrane, w posieczeniu pozostają niebezpieczne dla zdrowia substancje zwane aminami oraz grzyby i patogeny. Konieczne staje się czyszczenie po zmarłych prowadzone przez wykwalifikowanych techników. Nasi pracownicy spełniają te kryteria, stwierdzą jak duże jest skażenie i zastosują kilkuetapowe odkażanie. Takie przypadki często wymagają usunięcia mebli z mieszkania czy innego pomieszczenia. Niezbędne może być zerwanie podłóg i tapet a następnie termiczne czyszczenie ścian.

Najważniejsze kroki każdej dezynfekcji po zwłokach w stanie rozkładu to:

  • Neutralizacja fragmentów tkanek i plam krwi z użyciem atestowanych preparatów
  • Usunięcie nieszkodliwych zabrudzeń za pomocą specjalistycznych maszyn
  • Ozonowanie pomieszczeń. Usuwa odór po rozkładzie zwłok oraz bakterie
  • Końcowe dezynfekcja korytarza i klatki schodowej

Kontakt z nami dla firm i mieszkańców Brzegu pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu. Adres e-mail

uslugi.sprzatajace@onet.pl