Sprzątanie po zalaniu to usługa, którą realizujemy na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Jest dość komplikowania, a jej wykonanie wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności i zastosowania specjalistycznego sprzętu. Z tego względu takimi działaniami zajmują się wyłącznie profesjonalne firmy, które mają dostęp do tego typu środków.

W przypadku usługi sprzątania po podtopieniu i czyszczenia po zalaniu realizowanej przez firmę Vector pierwszym etapem prac jest przeprowadzenie oględzin zalanego miejsca, po to, aby określić zakres niezbędnych prac, dokonać wstępnej wyceny usługi oraz podać przybliżony czas trwania jej realizacji. Kompleksowe sprzątanie po zalaniu składa się z kilku ważnych etapów, które odpowiadają za inne aspekty tej usługi.

  • W pierwszej kolejności opróżnia się całe zalane mieszkanie, lub poszczególne pomieszczenia z wszelkich mebli, rzeczy osobistych, sprzętu elektronicznego, który uległ uszkodzeniu, śmieci itd.
  • Następnie wypompowywania jest woda wraz z wszelkimi zanieczyszczeniami takimi jak szlam, ścieki i fekalia.
  • Kolejny krok to mycie oraz termiczne odkażanie zabrudzonych powierzchni.
  • Następnym etapem jest kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń, a także dezodoryzacja, dzięki której możliwe jest pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.
  • Później przeprowadza się specjalistyczne osuszanie całego wnętrza, a cała usługa kończy się ozonowaniem.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – osuszanie po zalaniu świętokrzyskie

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie po zalaniach świętokrzyskie – to profesjonalna usługa świadczona przez firmę Vector w przypadku zalania domu, mieszkania, garażu, piwnicy, budynku gospodarczego lub innego obiektu i pomieszczenia. Do zalania dochodzi najczęściej na skutek błędów domowników lub sąsiadów, uszkodzenia rur, zapchania instalacji kanalizacyjnej, nieszczelności dachu, powodzi i innych tego typu sytuacji.

Bez względu na przyczynę zalania, profesjonalne osuszanie, sprzątanie i dezynfekcja jest tutaj niezbędne, aby skutecznie przywrócić zniszczone wnętrze do jego użytecznej formy.

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu

Jaką rolę pełni ozonowanie w przypadku kompleksowego sprzątania mieszkania po zalaniu?

Ozonowanie to bardzo stateczna i jednocześnie prosta metoda dezynfekcji wnętrz. Polega ona na tym, że przy pomocy przemysłowego generatora produkowany jest ozon w formie gazu, który następnie rozpylany jest wewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu, że ozon ma silne właściwości dezynfekujące, niszczy on wszelkie napotkane na swojej drodze patogeny takie jak bakterie, wirusy, grzyby i pleśń.

W taki sposób szybko i bezpiecznie można pozbyć się zagrożenia mikrobiologicznego. Oprócz tego ozonowanie po zalaniu to także skuteczny sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.

KONTAKT – Vector profesjonalna dezynfekcja po zalaniach – województwo świętokrzyskie

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

Sprzątanie po podtopieniu świętokrzyskie  – FAQ

Dlaczego warto wybrać firmę Vector do sprzątania po zalaniu w województwie świętokrzyskim?

Firma Vector świadczy usługi sprzątania po zalaniu na terenie całego województwa świętokrzyskiego oraz wielu innych regionach Polski. Posiadamy spore doświadczenie w tej branży, a dzięki doświadczonym i wykwalifikowanych pracownikom oraz nowoczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie realizować tego typu usługi specjalistycznego sprzątania na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa.

Kto powinien skorzystać z naszych usług czyszczenia po zalaniu?

Najczęściej współpracujemy z osobami, których domy lub mieszkania ucierpiały w wyniku powodzi, zalania lub wybicia kanalizacji. Oferujemy m.in. sprzątanie po zalaniu garaży, piwnic, łazienek.

Dlaczego warto skorzystać z osuszania mieszkania przed rozpoczęciem remontu?

Często kompleksowa renowacja mieszkania, które zostało zalane, jest niezbędna. Aby ją wykonać najpierw należy pozbyć się wszystkich elementów wyposażenia, które nie będą się już nadawały do użytku. Później przychodzi czas na odnowienie ścian – będą one potrzebowały dokładnego osuszenia, aby uniknąć ryzyka pojawienia się problemu grzyba lub pleśni. Poza tym będziemy mieli pewność, że warstwa farby nie będzie się marszczyć na wilgotnym podłożu.