Dezynfekcja po śmierci i odkażanie mieszkań po zmarłych

Nasza firma specjalizuje się w dezynfekcji i sprzątaniu miejsc śmierci po zgonie w których ujawniono zwłoki w stanie rozkładu po czasie.

Mogą to być zdarzenia takie jak:

 • zgon naturalny,
 • zabójstwo,
 • samobójstwo,
 • zdarzenia losowe
 • Sprzątanie mieszkań i lokali po zmarłych, zgonach, zgonie naturalnym, zwłokach, zabójstwie, samobójstwie, morderstwie, wykonujemy szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Nasze specjalistyczne sprzątanie po rozkładzie ciała oraz ozonowanie po zgonie obejmuje różne etapy wykonania usługi – w zależności od poziomu skażenia pomieszczeń i ilości zabrudzeń.

  Opróżniamy mieszkania i lokale z mebli, śmieci, gabarytów, i przekazujemy je do utylizacji.

  Usuwamy nieprzyjemny zapach z pomieszczeń w których doszło do zdarzenia.

  Sprzątamy również po zdarzeniach: komórki, piwnice, pomieszczenia, lokale skrajnie zaniedbane, oraz przeprowadzamy sprzątanie i dezynfekcje pokoi hotelowych po zgonach. A także zaniedbane pomieszczenia po zmarłych – np. zagracone piwnice, komórki lokatorskie i inne.

  Powierzone nam zadania sprzątania miejsc śmierci wykonujemy profesjonalnie.

  Jesteśmy jedną z największych firm tego typu usług w Polsce !, posiadamy jako jedyni w Kraju Certyfikacje na swoje usługi, oraz specjalistyczne szkolenia ,kliknij w  Certyfikacja kwalifikacje zawodowe

   

  certyfikat-specjalisty-ds-zgonów
  Pracownik firmy Vector przed wykonaniem usługi ; dezynfekcja po zgonie u klienta ma obowiązek przedstawić dokumenty;

  Kwalifikacje zawodowe, tytułowane ; technik sprzątania miejsc po zgonach, certyfikaty na swoje nazwisko  ze stopniem ( wyższym) kompetencji zawodowych.

  Jako jedyni w kraju z branży specjalistycznego sprzątania po zmarłych posiadamy certyfikacje na SPZ, ( Sanitarne przygotowanie zwłok do pochówku ) , cały czas podnosimy kwalifikacje zawodowe w branży funeralnej.

  Wstępna wycena może być wykonana (sterowana zdalnie/na odległość) po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na e-maila – uslugi.sprzatajace@onet.pl

  Tylko u nas klient otrzyma gwarancję bezterminową na usługę, oraz certyfikat z hologramem poparty autentycznością firmy i kwalifikacjami zawodowymi. Jesteśmy firmą Certyfikowaną.
  U nas otrzymacie konkurencyjną cenę w Polsce za taką usługę nie obniżając przy tym jakości wykonania usługi.
  Oferujemy konkurencyjną cenę na rynku za taką usługę, przy zapewnieniu wysokiej jakości wykonania usługi, co potwierdzają wystawione naszej firmie referencje i opinie Instytucji Państwowych oraz osób prywatnych z całej Polski.
  Bardzo ważną dziedziną przy wykonywaniu tej pracy jest niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi,  groźnymi grzybami, wirusami HIV, WZW A, B, oraz patogenami i innymi substancjami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia. Sprzątanie po nieboszczykach to praca dla specjalistycznej ekipy techników, którzy dysponują dużą wiedzą i zapleczem technicznym.
  Bezpiecznie usuwamy płyny, odpadki organiczne, ślady krwi, tkanki które znajdują się na miejscu zdarzenia.
  Firma w razie potrzeby zabezpiecza miejsce wypadku śmiertelnego, samobójstwa na terenach otwartych i zamkniętych od osób postronnych do momentu zakończenia czynności specjalistycznych.

  Ozonowanie po zmarłym – pomoc przy sprzątaniu po zgonie

  Kiedy zwłoki znajdują się w bardzo zaawansowanym stanie rozkładu zaczynają wydzielać groźne dla zdrowia człowieka substancje zwane aminami. Wtedy w grę wchodzi nie tylko bardzo przykry zapach ale także możliwość zatrucia się. Dlatego w takich przypadkach warto zastosować ozonowanie po zwłokach, które posiada liczne zalety. Przede wszystkim skutecznie pozbywa się wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia substancji, zarazków oraz alergenów. Usuwa przy tym przykry zapach a co bardzo istotne – nie wchodzi w reakcję z przedmiotami znajdującymi się w pomieszczeniu. Z tego względu ozonowanie po zmarłym jest bezpieczną i bardzo skuteczną metodą. Dlatego tak ważne jest bardzo dokładne sprzątanie miejsca zgonu, śmierci.

  Wykonujemy ozonowanie po zgonie za pomocą nowoczesnego sprzętu i dbamy o bardzo dokładne wykonanie zlecenia – zdajmy sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie przygotowanie pomieszczenia po zgonie do ponownego zamieszkania.

  Pracujemy w całym kraju:

  Nasza firma w TVN , zobacz jak pracują specjaliści z branży funeralnej, https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/praca-mrozaca-krew-w-zylach-sprzatanie-po-smierci,246521.html

  Sprawdź co piszą o nas Gazety-Media kliknij tu http://vector-uslugi.pl/portale-gazeta

  Strona bloga firmy, tylko dla osób pełnoletnich!, oglądasz na swoją odpowiedzialność.

   

  Etapy prac – dezynfekcja i czyszczenie po śmierci

   

  Etapy prac są dobierane w zależności od zabrudzeń i skażenia mieszkania.

  etap 1 – opróżnianie mieszkania z mebli, gabarytów, śmieci, (możliwość odzysku mebli, rtv);

  etap 2 – demontaż podłogi, parkietu, zerwanie tapet, czyszczenie ścian, sufitów, termicznie;

  etap 3 – dezynfekcja mieszkania, lokalu specjalistycznym środkiem;

  etap 4 – dezynfekcja po zwłokach środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki;

  etap 5 – usunięcie tkanek, fekalii, śladów po zmarłym specjalistyczną maszyną;

  etap 6 – użycie najnowocześniejszej metody GTX 40 z USA, technologia SGP;

  etap 7 – zabezpieczenie tkanek, płynów, po zmarłym w  pojemnikach;

  etap 8 – dezodoryzacja mieszkania, usuwanie fetoru, odoru po zmarłym, mikrokapsułkami;

  etap 9 – ozonowanie mieszkania przemysłowym generatorem DS-46-RHR;

  etap 10 – zamgławianie Airfogiem ULV-Nowość!- metoda kapsułkowa.

  etap 11 – mikrodyfuzja dyfuzorem

  etap 12 – dezynfekcja aktywną suchą mgłą

  Wykonujemy dezynfekcję końcową klatki schodowej, korytarza,  windy.

  Po wykonanej usłudze przy naszej technologii można korzystać z lokalu po 12 godzinach!

  Uwaga! Oferowane przez naszą firmę ozonowanie po zwłokach oraz czyszczenie i dezynfekcja po zmarłych obejmuje także możliwość odzyskania (odratowania mebli, wartościowych rzeczy z mieszkania po zgonie) metodą zamgławiania ULV-Airfog-metoda kapsułkowa

  Firma Vector ulży rodzinie w ciężkich dla nich chwilach zdejmując z nich ciężar zadania.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc zdarzenie losowe lub inne.

  Oferujemy kompleksowe sprzątanie po rozkładzie ciała i czyszczenie po zmarłych

  Dajemy możliwość odświeżenia (malowania, remontu) mieszkania lub lokalu po wyżej wymienionych zdarzeniach.

  Uwaga: na podszywających się w tej branży pod firmy, na stronach www nie posiadają adresu siedziby firmy i numeru NIP, jedynie jest numer telefonu i email, takie pseudo “firmy” nie istnieją!. Nie wystawią autentycznej i prawdziwej dokumentacji do usługi popartej formą prawną i sanitarną, taka dokumentacja wtedy jest nieważna!

  Sprzątanie miejsc śmierci - Działamy na terenie całego Kraju 24/H

  Usługi świadczymy dla:firm, Instytucji Państwowych, Policji, Prokuratury;
 • osób prywatnych;
 • hoteli;
 • spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot itp.
 • Współpracujemy z Komendami Policji, Strażą Miejską, Instytucjami Państwowymi, Sanepidem. Nasza firma często pracuje pod nadzorem prokuratora, oraz Policji.Wystawiamy: fakturę, protokół, kartę odpadów, pełna dokumentacja administracyjna, gwarancja na usługę bezterminowa, zaświadczenie do sanepidu, certyfikat. Posiadamy stosowne zezwolenia na prowadzenie takiej działalności, oraz współpracujemy z firmą odbierającą odpady, oraz ze spalarnią.

  Vector – Dezynfekcja po zmarłych oraz sprzątanie po zgonach

  Dezynfekcja po zwłokach i sprzątanie mieszkań, lokali po zmarłych oraz miejsc śmierci po  samobójstwie to zadanie, które lepiej powierzyć specjalistom ze względu na  niebezpieczeństwa jakie ze sobą niesie. Nasz doświadczony zespół chętnie odciąży Państwa z tych przykrych zadań jednocześnie dając gwarancję rzetelnie wykonanego zlecenia. Dezynfekcja i czyszczenie po zwłokach, zmarłych czy miejsc śmierci po samobójstwie odbywa się przy pomocy sprawdzonych metod.

  Poniżej przedstawiamy kilka filmów i zdjęć z usług zamgławiania mieszkań po zmarłych na zlecenie Policji i Prokuratury.

  Jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce! Zaufało nam już tysiące klientów prywatnych, firm, Instytucji Państwowych.

  Firma zapewnia pełną anonimowość, posiadamy nieoznakowane samochody, nie reklamujemy się na faceeboku, nie wrzucamy zdjęć miejsc śmierci , do portali społecznościowych jak robią to inni,  my nie podzielamy takich praktyk, jest to nieetyczne i niezgodne z etyką i tajemnicą zawodową.

   

  Sprzątanie po zmarłych i zgonach Warszawa

  W ramach usługi sprzątania po zmarłych, zgonach obsługujemy także stolicę i zarazem największe miasto Polski – Warszawę. Szybko dojedziemy na miejsce i przeprowadzimy niezbędne działania. W razie potrzeby możemy zaproponować pełną dezynfekcję łącznie z ozonowaniem. W Warszawie przeprowadzaliśmy już wielokrotnie prace związane ze sprzątaniem po zmarłych, co gwarantuje skuteczność naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

  test-sprzatanie
  5 (100%) 2 głosów

  Zobacz cennik usługi!

   

  Jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce!


  Zaufało nam już tysiące klientów prywatnych, firm, Instytucji Państwowych.


   

  Firma zapewnia pełną anonimowość, posiadamy nieoznakowane samochody, nie reklamujemy się na faceeboku, nie wrzucamy zdjęć miejsc śmierci , do portali społecznościowych jak robią to inni,  my nie podzielamy takich praktyk, jest to nieetyczne i niezgodne z etyką i tajemnicą zawodową.

  Ważne!!

  Przy wyborze firmy zawsze bądź ostrożny gdyż sprzątanie po zwłokach zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy z dnia 14 marca 1985 r., opracowanej na podstawie Dz. U. z 2011 r. Nr 212, poz. 1263 i z 2012 r. poz. 460 i 892 oraz z 2013 r. poz.2 wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, środków z atestami, dużej wiedzy oraz doświadczenia.

  Zanim podejmiesz właściwą decyzję zwróć uwagę czy środki są atestowane, jakie doświadczenie ma firma, czy firma zajmuje się tylko tym zagadnieniem kompleksowo, ile lat firma istnieje na rynku, czy firma posiada zezwolenie na odbiór odpadów medycznych oraz ich transport, oraz z kim współpracuje firma i jakie ma doświadczenie  sprzątania po zwłokach, czy firma posiada pozytywne opinie i czy jest wiarygodna dla klienta.

  Źle wykonana usługa wiąże się z ryzykiem groźnych chorób lub nawet zejścia śmiertelnego


  Tel.725 392 578 - czynny 24h/7 dni w tygodniu, lub - 42 649 81 48

  Jak wybrać właściwą firmę?

  Należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na cenę, zbyt niska cena (podejrzana) świadczy o tym że dana firma nie wykona usługi należycie zgodnie z przepisami sanitarnymi, tanie środki chemiczne, słabej jakości sprzęt, brak podstawowej wiedzy , brak szkoleń i certyfikacji, z czym na koniec wiąże się nie usunięcie zapachu po zmarłym, pozostawienie śladów biologicznych itp.
  Klient narażony jest od razu na wezwanie kolejnej firmy i dodatkowe koszta. Często na forach internetowych jest właśnie poruszany ten temat. Następnie należy zwrócić uwagę na opinie firmy, galerię prac, referencje, długość firmy na rynku, jak jest postrzegana w mediach, czy firma na stronie ma adres głównej siedziby, strony bez adresów  to potencjalne pułapki! dla klientów!
  Często firmy tego typu nie zapewniają swoim pracownikom odpowiedniego przeszkolenia przez co wykonują swoją pracę w sposób niewłaściwy i niekompetentny.
  Pracownik firmy powinien przed wykonaniem usługi przedstawić klientowi świadectwo kwalifikacji zawodowych, certyfikację na swoje dane personalne, dyplom ukończenia szkoleń. Tylko taka osoba wykona prawidłowo i zgodnie z przepisami usługę po zmarłym.

  Poniżej przedstawiamy kilka filmów i zdjęć z usług zamgławiania mieszkań po zmarłych na zlecenie Policji i Prokuratury.

  Dezynfekcja i czyszczenie miejsca po zgonie – Vector

  Czyszczenie maszyny po wypadku śmiertelnym wartej 6 mln Euro

  Dezynfekcja po zgonie Łódź:

  Sprzątanie po zmarłych Łódź:

  Sprzątanie lokali po zmarłych:

  Dezynfekcja po zwłokach – Obsługujemy miasta z całego kraju:

  Łódź, Warszawa, Poznań, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Kielce, Toruń, Zielona Góra, Włocławek, Poznań, Olsztyn, Częstochowa, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Radom, Lublin, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Grudziądz, Słupsk, Sosnowiec, Legnica, Bytom, Kraków, Sopot, Bielsko-Biała, Olsztyn, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Lubuskie, Kujawsko Pomorskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Legionowo, Elbląg, Wołomin, Siedlce, Płock, Opole, Kutno, Zgierz, Bełchatów, Piotrków, Grudziądz, Inowrocław, Gorzów Wielkopolski, Kraków, Zakopane, Płock, Białystok, Gliwice, Tychy, Chorzów, Elbląg, Kalisz, Konin, Koło, Koszalin, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Pomorskie, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Wałbrzych, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Błaszki, Szadek, Płock, Płońsk, Jelenia Góra, Mława, Ostróda, Elbląg, Pasłęk, Braniewo, Bartoszyce, Suwałki, Brodnica, Pruszcz Gdański, Malbork, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Siedlce, Pruszków, Szczytno, Olsztynek, Wejherowo