Sprzątanie po śmierci

Vector zachodniopomorskie od lat działa w branży usług porządkowych. Wykonamy dla Państwa wiele rozmaitych prac porządkowych, w tym profesjonalnego sprzątania i odkażania po zwłokach: Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg oraz inne.

Sprzątanie po rozkładzie ciała zachodniomorskie

To tylko część naszej oferty. Ważne miejsce na naszej liście zajmuje dezynfekcja miejsca po zgonie. Wiemy jak przykre jest dla Państwa odnalezienie zmarłej, bliskiej osoby. Konieczne w tej sytuacji sprzątanie mieszkania może okazać się wręcz niemożliwe. Dlatego przejmiemy ten ciężar od Państwa. Sprzątanie po samobójstwie, śmierci z przyczyn naturalnych, morderstwie czy wypadku losowym wykonamy profesjonalnie i z należytym szacunkiem. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie. Korzystają z niego komendy policji i instytucje państwowe. Nasze usługi dostępne są również dla osób prywatnych, hoteli, biur, firm i spółdzielni mieszkaniowych na obszarze zachodniopomorskiego.

Wykonywane przez nas czyszczenie po zgonie objęte jest bezterminową gwarancją. Zakres prac potwierdzamy dokładną dokumentacją administracyjną, protokołem, kartą odpadów i zaświadczeniem do sanepidu.

Sprzątanie po zmarłych w drastycznych sytuacjach

Najtrudniejszą dla Państwa sytuacją może być odnalezienie ciała zmarłego po dłuższym czasie. W takim wypadku konieczne jest sprzątanie po rozkładzie ciała. Muszą się Państwo wtedy zdać na specjalistów. Czyszczenie musi zostać przeprowadzone w zgodzie z przepisami sanitarnymi, z wykorzystaniem odpowiednich środków ostrożności. Ciało w stanie rozkładu wytwarza niebezpieczne dla zdrowia aminy. Nasi technicy stwierdzą, jaki jest poziom skażenia mieszkania. Następnie przeprowadzą odkażanie po zwłokach, korzystając ze sprawdzonych metod oraz profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu zneutralizowane zostaną niebezpieczne substancje, pozwolą na to atestowane preparaty oraz wyspecjalizowane maszyny.

Ważnym krokiem jest rozpylenie ozonu w pomieszczeniach. Ma on za zadanie usunięcie niechcianego zapachu oraz alergenów i patogenów. Wykonujemy również końcową dezynfekcję korytarz, klatek schodowych i wind.

Vector zachodniopomorskie – czyszczenie po śmierci
5 (99.23%) 26 głosów

Dezynfekcję mieszkania po zmarłym mogą Państwo rezerwować przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

na całym terenie województwa zachodniopomorskiego.