Wiele pomieszczeń po jakimś czasie wymaga gruntownego sprzątania po śmierci jakiejś osoby. Mogą to być mieszkania, lokale użytkowe, piwnice czy biura. Konieczne staje się wówczas dezynfekcja miejsc śmierci. Zdarza się również, że potrzebna czyszczenie po zgonie całego mieszkania. Tym wszystkim zajmujemy się my, czyli firma Vector Warszawa. Szybko i sprawnie działamy w Warszawie.

Dezynfekcja po zwłokach w Warszawie

Cenną usługą w naszej ofercie jest sprzątanie po zgonach. Obejmuje tak przykre sytuacje jak zgon z przyczyn naturalnych, morderstwo lub samobójstwo. Samodzielne sprzątanie miejsca zgonu może przerastać Państwa siły. Przejmiemy ten przygnębiający obowiązek, wykonamy dezynfekcję po śmierci profesjonalnie i z należytą powagą. Mamy ogromne doświadczenie, niejednokrotnie wykorzystywane przez policję czy prokuraturę.

W Warszawie nasze usługi są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wystarczy skontaktować się z nami pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Indywidualnie podejdziemy do Państwa problemu i wykonamy kompleksowe czyszczenie po zwłokach.

Sprzątanie po osobie zmarłej w Warszawie

W przypadku śmierci człowieka we własnym mieszkaniu może wystąpić poważny problem. Ciało może zostać odnalezione po dłuższym czasie. Niezbędne jest wówczas sprzątanie po zmarłym. Jest to sprawa wymagająca szczególnego podejścia i nie powinna być prowadzona przez Państwo na własną rękę. Konieczne jest wyniesienie wszystkich mebli i innych sprzętów. Mieszkanie może wymagać zerwania podłogi, paneli i tapet. Następnie przychodzi czas na dezynfekcję po rozkładzie ciała. Prowadzona jest w kilku etapach, przez wykwalifikowanych techników. W jej trakcie usuwane są niebezpieczne dla zdrowia części tkanek, krew, płyny ustrojowe i fekalia. Używamy się do tego celu specjalnych preparatów odkażających i maszyn usuwających zanieczyszczenia.

Dezynfekcja mieszkań po zwłokach - Vector Warszawa
Bardzo ważną czynnością podczas sprzątania po śmierci jest ozonowanie pomieszczeń. Usuwa nieprzyjemne zapachy i likwiduje szkodliwe związki obecne w powietrzu.

Nasze usługi objęte są bezterminową gwarancją. Wystawiamy zaświadczenie dla sanepidu oraz administracji. Obsługujemy na terenie Warszawy osoby prywatne, firmy, biura oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Czyszczenie po zmarłych dokonywanie jest szybko i z użyciem nowoczesnego sprzętu.

Czyszczenie po śmierci – Vector Warszawa
5 (99.04%) 188 głosów