Dezynfekcja po śmierci

Szukacie Państwo kompleksowych usług porządkowych? Nie wiecie, do kogo się zgłosić, aby usunąć zwłoki zmarłej osoby i nieprzyjemny zapach po nich? Vector świętokrzyskie to profesjonalne usługi w następujących miastach: Kielce, Starachowice, Skarżysko Kamienna, oraz inne miejscowości. Na terenie świętokrzyskiego oferujemy swoje niezawodne usługi.

Posiadamy też doświadczenie w bardziej delikatnej dziedzinie. Jest nią czyszczenie po zmarłych. Zdobyliśmy wiedzę z tego zakresu podczas współpracy z rozmaitymi instytucjami. Wiemy dzięki temu jak trudne jest dla Państwa odnalezienie zmarłego a co dopiero uporządkowanie jego mieszkania. W związku z tym przejmiemy na siebie to zobowiązanie. Sprzątanie miejsc śmierci obejmuje różne lokacje, mieszkania, piwnice, komórki, pokoje hotelowe czy biura. Nigdy nie wiadomo, w jakim miejscu dojdzie do wydarzenia. W życiu dochodzi do różnych sytuacji, jesteśmy gotowi wykonać swoją pracę nie tylko po zgonie z przyczyn naturalnych. Przeprowadzamy również sprzątanie po samobójstwie, morderstwie czy innym wypadku losowym. Stosujemy jedynie sprawdzone i pewne metody czyszczenia.

Odkażanie po zwłokach świętokrzyskie

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych

Z naszych usług korzystają klienci prywatni, firmy, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty z regiony świętokrzyskiego i nie tylko. Współpraca z nami przyniesie Państwu wiele korzyści. Może się bowiem zdarzyć, że ciało zostanie odnalezione w stanie rozkładu. W takiej sytuacji szczególnie wymagana jest dezynfekcja po zwłokach. W wielu wypadkach konieczne jest wtedy usunięcie wyposażenia z pomieszczenia, demontaż podług i innych elementów dekoracyjnych. Odkażanie przeprowadza wykwalifikowana grupa techników po zapoznaniu się ze stopniem skażenia. Do sprzątania miejsc śmierci wykorzystujemy atestowane preparaty neutralizujące fragmenty tkanek czy fekalia. Jest to konieczne gdyż stan rozkładu powoduje wytwarzanie się szkodliwych dla zdrowia aminów. Niezwykle ważne jest również ozonowanie, które usuwa zapachy i resztkę niechcianych substancji.

Sprzątanie wykonujemy sprawnie i co ważne w atrakcyjnej cenie. Po zakończeniu prac otrzymają Państwo dokładną dokumentację, fakturę, certyfikat oraz zaświadczenie do sanepidu.

Sprzątanie po zmarłych świętokrzyskie
5 (100%) 12 głosów

Zgłoszenia na wykonanie dezynfekcji miejsca po zgonie odbieramy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48