Sprzątanie po zgonie na Mazowszu

Potrzebują Państwo pomocy w zakresie wysprzątania mieszkania osoby zmarłej? Szukają Państwo wsparcia w zakresie porządkowania po zgonie? Wszystkie te czynności wykona dla Państwa firma Vector mazowieckie. Przyjmiemy każde tego typu zlecenie, zapewniając wygodę mieszkańcom województwa mazowieckiego: Warszawa, Łomża, Płock, Radom oraz inne miejscowości.

Vector mazowieckie - odkażanie po zwłokach
Uzyskaliśmy niezbędne zezwolenia, które pozwalają nam na przeprowadzanie sprzątania po samobójstwie, zgonie z przyczyn naturalnych, morderstwie lub innym wypadku losowym. Wykonujemy podobne zlecenia dla firm, osób prywatnych, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych czy instytucji państwowych. Wiemy, że każdy przypadek czyszczenia po zmarłych jest inny, lecz jedna kwestia jest niezmienna. Bliscy zmarłego niejednokrotnie nie są w stanie zrobić tego samemu. Dlatego też Vector mazowieckie jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Posiadamy doświadczenie, które wielokrotnie wykorzystywaliśmy w stolicy województwa mazowieckiego.

Nasze ceny są bardzo zadowalające dla obu stron a dezynfekcja po zwłokach objęta jest bezterminową gwarancją. Wszystkie prace odbywają się w zgodzie z przepisami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Używamy tylko sprawdzonych metod.

Staranne sprzątanie po zwłokach

Nie życzymy Państwu spotkania się z sytuacją odnalezienia zwłok w fazie rozkładu, wiemy, bowiem jak jest to przykre i niebezpieczne. Jeżeli jednak tak się zdarzy przeprowadzimy odkażanie po zwłokach. Takie zadanie mogą wykonać tylko wykwalifikowani technicy, a tacy właśnie pracują w naszej firmie. Kontakt osoby nieprzygotowanej z rozkładającym się ciałem grozi poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dlatego też nasi pracownicy po ustaleniu skali zagrożenia, przeprowadzą dezynfekcję mieszkania po zmarłym z użyciem atestowanych preparatów neutralizujących fragmenty tkanek, krwi a także płyny ustrojowe i fekalia. Zbieranie nieszkodliwych już zanieczyszczenie wykonujemy za pomocą przystosowanych do tego maszyn. Wykonujemy również dezodoryzację miejsca zdarzenia, która usuwa nieprzyjemny zapach oraz szkodliwe alergeny i drobnoustroje.

Sprzątanie po śmierci mazowieckie
5 (99.27%) 55 głosów

Zgłoszenia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Czyszczenie po zgonie objęte jest bezterminową gwarancją, wystawiamy też niezbędną dokumentację do celów administracyjnych oraz zaświadczenie do sanepidu.