Dezynfekcja po zgonie Małopolska

Vector małopolskie od wielu lat działa w na rynku usług porządkowych. Obejmujemy swoim zasięgiem cały kraj, więc niezwykle ważne dla nas jest województwo małopolskie., Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, oraz inne. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego sprzątania mieszkań, piwnic czy biur, w których doszło do samobójstwa lub morderstwa jesteśmy odpowiednią firmą do tego zadania. Na terenie województwa działamy na terenie następujących miast: Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz. Dojeżdżamy także do innych miejscowości w Małopolsce. Dysponujemy bogatą ofertą.

Bardzo ważnym elementem funkcjonowania naszej firmy jest dezynfekcja po zmarłych. Posiadamy stosowne pozwolenia by prowadzić działalność w tym zakresie. Mamy też oczywiście ogromne doświadczenie, zdobyte podczas wykonywania zleceń, pracowaliśmy też pod nadzorem policji i prokuratury. Dzięki temu jesteśmy w stanie przejąć od swoich klientów przykry obowiązek wykonania sprzątania po zwłokach. Wykorzystujemy tylko sprawdzone, ale i nowoczesne metody. Podejmiemy się wyczyszczenia pomieszczeń gdzie doszło do zgonu z przyczyn naturalnych, samobójstwa, morderstwa czy każdego innego wypadku losowego. Wykonujemy dezynfekcję po zwłokach na terenach firm gdzie doszło do śmiertelnego wypadku.

Sprzątanie po zgonach małopolskie
Dajemy Państwu bezterminową gwarancję na nasze usługi. Wystawiamy także wszystkie potrzebne dokumenty i zaświadczenia.

Czyszczenie po zmarłych w województwie małopolskim

Wykwalifikowani technicy pracujący dla Vector małopolskie wykonają kompleksowe czyszczenie po zgonie nawet, gdy ciało zostało odnalezione w fazie rozkładu. Po określeniu stopnia skażenia, dobiorą odpowiednią ilość etapów dezynfekcji. W poważnych przypadkach wszelkie elementy wyposażenia wnętrz zostaną usunięte, z możliwością odbioru przez klienta. Podłogi, tapety i inne elementy dekoracyjne zostaną zdemontowane. Następnie nasi pracownicy przeprowadzą dezynfekcję po zwłokach, z wykorzystaniem preparatów z atestami, które zneutralizują niebezpieczne dla zdrowia fragmenty tkanek i płynów ustrojowych. Zostaną one po tym zebrane za pomocą specjalistycznych maszyn. Finalnym krokiem jest dezodoryzacja pomieszczeń, która usuwa niechciany zapach oraz likwiduje alergeny i drobnoustroje.

Ofertę sprzątania miejsc śmierci kierujemy do firm, osób prywatnych, hoteli, instytucji państwowych z województwa małopolskiego, nie tylko z dużych miast.

Sprzatanie po zmarłych – małopolskie
5 (100%) 5 głosów

Zgłoszenia przyjmujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu pod numerami telefon:

725 392 578 lub 42 649 81 48