Profesjonalna dezynfekcja miejsc śmierci

W Vector pomorskie znamy się na sprzątaniu jak nikt inny. Podejmiemy się niemal każdego zlecenia. Ofertę mamy bogatą, czyścimy mieszkania, piwnice i komórki, także w sytuacji kiedy osoba w danym pomieszczeniu umrze. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Bydgoszczy i Torunia, obsługujemy całe województwo kujawsko-pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek oraz inne.

Odkażanie po zmarłych kujawsko-pomorskie
Mamy olbrzymie doświadczenie w sprzątaniu miejsc śmierci. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudne jest pogodzenie się ze śmiercią bliskiej osoby. Posprzątanie mieszkania czy innego pomieszczenia staje się bardzo trudne i przykre. Nasi pracownicy wykonają to wymagające zadanie, odciążając Państwa w nieprzyjemnych chwilach. Dezynfekcję mieszkań po zmarłych wykonujemy od lat. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, niezależnie od tego czy był to zgon z przyczyn naturalnych, samobójstwo czy morderstwo. Jesteśmy dostępni przez całą dobę w każdy dzień tygodnia. Nasi technicy, po zapoznaniu się z sytuacją dobiorą odpowiednie metody do przeprowadzenia dezynfekcji miejsca po zgonie. Nie tylko mieszkania, ale też pokoju hotelowego, biura, piwnicy czy miejsca wypadku w pracy.

Czyszczenie po śmierci

Niezwykle ważnym i wymagającym zadaniem jest sprzątanie po zgonie, gdy zwłoki odnaleziono po czasie i znajdują się w stanie rozkładu. Wydzielają wtedy szkodliwe dla zdrowia substancje. Kontakt z nimi osoby nieprzygotowanej może przynieść poważne konsekwencje. Nasi technicy posiadają odpowiedni sprzęt by prawidłowo wykonać usługę.
Pierwszym etapem odkażania po zmarłych jest opróżnienie mieszkania z mebli i innych sprzętów. Następnie, po dobraniu metod dostosowanych do poziomu skażenia, wykonuje się dezynfekcję. Ślady tkanek, krwi i płynów ustrojowych ulegają neutralizacji po użyciu specjalistycznych preparatów. Wszystkie ślady zostaną dokładnie usunięte przystosowanymi do tego celu maszynami. Końcowym etapem jest ozonowanie pomieszczeń, które usuwa niechciany zapach oraz zagrożenia znajdujące się w powietrzu. Możliwa jest również dezynfekcja korytarz, klatki schodowej i windy.

Nasze czyszczenie po zgonie objęte jest bezterminową gwarancją. Wystawiamy pełną dokumentację naszych działań, zaświadczenia do sanepidu oraz fakturę.

Vector – sprzątanie po zgonie kujawsko-pomorskie
5 (100%) 9 głosów

Kontakt dla mieszkańców kujawsko-pomorskiego pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48