Sprzątanie  po osobie zmarłej w Gliwicach – Vector

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Nazywamy się Vector Gliwice i od lat oferujemy doskonałe sprzątanie miejsca zgonu. Jeżeli potrzebują Państwo dokładnego posprzątania mieszkania, piwnicy lub garażu, jesteśmy do dyspozycji.

Zdobyliśmy stosowne pozwolenia by móc zaoferować Państwu sprzątanie po śmierci z przyczyn naturalnych, w wyniku morderstwa, samobójstwa lub wypadku losowego. Wiemy jak bolesna jest to sytuacja i dołożymy wszelkich starań by ułatwić Państwu ten trudny czas. Naszą ofertę czyszczenia po zmarłych kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale też firm, biur, hoteli, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Dezynfekcja po zgonach - Vector Gliwice

Dezynfekcja miejsc zgonu

Wiemy jak wykonać swoje zadanie nawet, jeżeli chodzi o tak drastyczny przypadek jak dezynfekcja po zmarłym, którego znaleziono w stanie rozkładu. Może być to dla Państwa sytuacja niebezpieczna, ponieważ zwłoki wydzielają szkodliwe dla zdrowia grzyby, patogeny i wirusy. Nasi technicy przeprowadzą oględziny pomieszczenia, w którym doszło do zdarzenia w celu ustalenia poziomu skażenia. Następnie dobiorą odpowiednie metody czyszczenia. Etapów dezynfekcji po zgonie może być kilka, w każdym przypadku występuje odkażanie powierzchni za pomocą stosownych preparatów. Kolejny krok to usuwanie już zneutralizowanych fragmentów tkanek, krwi, fekaliów i płynów ustrojowych. Przeprowadzamy również ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia odoru i alergenów z powietrza.

Nasze usługi objęte są bezterminową gwarancją, wykonujemy je z wprawą oraz dokładnością. Po zakończeniu czyszczenia miejsca śmierci oddamy Państwu pełną dokumentację administracyjną, fakturę, zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów i certyfikat.

Czyszczenie miejsca zgonu wykonujemy profesjonalnie, z użyciem wyłącznie sprawdzonych metod, z których często korzysta policja i prokuratura. Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Gliwic mogą kontaktować się z nami przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami

Czyszczenie po śmierci na terenie Gliwic
4.9 (98.95%) 19 głosów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Po zapoznaniu się z problemem wykonamy kompleksowe sprzątanie po osobie zmarłej.

Dajemy również możliwość wyceny usługi po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na adres e-mail:

uslugi.sprzatajace@onet.pl