Sprzątanie po śmierci w Bydgoszczy

Usługi firmy Vector Bydgoszcz dostępne również w Bydgoszczy. Zajmujemy się sprzątaniem lokali, mieszkań, piwnic, poddaszy, w których doszło do wydarzenia zgonu.
Bardzo ważnym punktem naszej działalności jest odkażanie po zmarłym. Obejmuje mieszkania, lokale zaniedbane jak również komórki i piwnice, jeżeli istnieje taka potrzeba. Świadczymy swoje usługi również na otwartych przestrzeniach i na terenach firm.

Wiemy jak nieprzyjemne jest znalezienie ciała, to ciężka chwila dla każdego. Wyręczymy, więc Państwa w dezynfekcji po zwłokach. Proces ten jest bardzo ważny, zwłaszcza, jeżeli zwłoki zostały znalezione po dłuższym czasie. Sprzątanie po rozkładzie ciała wymaga zastosowania odpowiednich preparatów i zachowania środków ostrożności. Należy unikać kontaktu z tkankami i krwią, gdyż grozi to rozwinięciem się groźnych chorób. Dzięki nam, mieszkańcy Bydgoszczy mogą liczyć na profesjonalne usługi w zakresie sprzątanie miejsc śmierci.

Pomoc w nieprzyjemnej sytuacji

W Vector  Bydgoszcz nie boimy się nawet najcięższych przypadków. Uporządkujemy miejsca po zgonach z przyczyn naturalnych, samobójstwach, morderstwach czy innych wypadkach losowych. Nasze usługi odkażania po zwłokach często wykorzystuje policja lub prokuratura. Posiadamy stosowne pozwolenia na prowadzenie działalności w tym zakresie.Odkażanie po zwłokach Bydgoszcz

Dezynfekcja po zgonie – Bydgoszcz
5 (100%) 4 głosów


Po ukończeniu zlecenia wystawiamy fakturę, pełną dokumentację administracyjną oraz protokół z przeprowadzonych działań. Czyszczenie po zgonie obejmuje wiele prac, zależnie od stanu rozkładu zwłok. Na początku wynosimy meble i pozostałe wyposażenie, oczywiście jest ono do odebrania przez klienta. Demontujemy podłogi, zrywamy tapety, czyścimy ściany i sufity. Sprzątamy i dezynfekujemy mieszkania po zmarłym. Jeżeli ciało znajduje się w złym stanie, używamy preparatów neutralizujących tkanki, krew i płyny ustrojowe. Przeprowadzamy dokładne ozonowanie pomieszczeń. Usuwamy dzięki temu nieprzyjemny zapach i eliminujemy niebezpieczne substancje. Jeżeli w Bydgoszczy spotka Państwa nieprzyjemna sytuacja czyszczenia mieszkania po zmarłym, Vector Bydgoszcz zrobi to za Was. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę i dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Wszystkie nasze usługi podlegają bezterminowej gwarancji.

Zgłoszenia przyjmujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.