Sprzątanie po zwłokach w Białymstoku

Vector Białystok jest firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu sprzątania. Od lat działamy na rynku, dzięki czemu charakteryzujemy się profesjonalizmem i szerokim wachlarzem usług.

Oferujemy profesjonalne czyszczenie i sprzątanie po zgonach. Usługa jest bardzo ważna dla każdego kto znalazł się w trudnej sytuacji wymagającej od niego sprzątnięcia rzeczy po zmarłym członku rodziny.

Oferujemy również, naszym klientom z Białegostoku bardzo ważną usługę. Jest nią dezynfekcja miejsca śmierci. Warto zaznaczyć, że nie tylko mieszkań, ale też innych pomieszczeń gdzie doszło do zdarzenia jak:

  • Pokoje hotelowe,
  • Piwnice,
  • Komórki,
  • Lokale użytkowe.

Sprzątanie po zgonie Białystok

Czyszczenie miejsc zgonu na terenie Białegostoku – Vector

Przeprowadzamy dezynfekcję po zgonach z przyczyn naturalnych, morderstwie, samobójstwie. Zabezpieczamy również miejsca wypadków w firmach czy na terenach otwartych.

Współpracujemy ze służbami mundurowymi, dzięki temu zyskaliśmy doświadczenie pozwalające wykonywać najtrudniejsze zlecenia. Dajemy bezterminową gwarancję na sprzątanie po śmierci. Jeżeli mieszkacie Państwo w Białymstoku i potrzebujecie naszej pomocy, jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oferujemy kompleksowe czyszczenie po osobie zmarłej.

W Vector Białystok posiadamy odpowiednie pozwolenia, dające nam możliwość wykonywania czyszczenia po zmarłym. Jest to czynność wymagająca zachowania środków ostrożności oraz posiadania doskonałej wiedzy. Nasi technicy spełniają te wymagania, doskonale wiedzą, w jaki sposób wykonać najtrudniejsze zadania.

Dezynfekcja po zgonie – Vector Białystok

W wielu przypadkach, przed rozpoczęciem sprzątania po zwłokach konieczne jest wyniesienie z pomieszczenia mebli i sprzętu RTV. Dochodzi też do zrywania podłóg w celu kompletnej dezynfekcji. Obejmuje ona również ściany i sufit.

Bardzo ważne w procesie dezynfekcji miejsca zgonu, jest usunięcie fragmentów tkanek oraz krwi by nie dopuścić do rozwijania się chorób. Płyny ustrojowe, po uprzednim zneutralizowaniu usuwa się za pomocą nowoczesnych maszyn.

Końcowe etapy są równie ważne, należy do nich ozonowanie pomieszczeń. Ma na celu zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów, które mogą również wywoływać zatrucie. W razie konieczności oferujemy dezynfekcję po zmarłych. Naszym celem jest przywrócenie budynków do ponownego użytkowania.

Dezynfekcja po osobie zmarłej – Vector Białystok
4.8 (96.47%) 17 głosów

Można się z nami skontaktować pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48